Творчі завдання з математики в початковій школі

Творчі завдання з математики для 3 класу

Творчі завдання з математики

Скачати -Творчі завдання з математики для 3 класу

Навчальний посібник “Творча математика” для 3 класу є продовженням цілісної системи роботи над творчими завданнями, започаткованої у посібнику для 2 класу. Особлива увага звертається на узагальнення і систематизацію матеріалу, вивченого у 2 класі. Весь матеріал подається за змістовими лініями, визначеними Державним стандартом початкової загальної освіти. До кожного нового виду творчих завдань подається спочатку зразок розмірковування щодо розв’язування завдання, потім – зразок оформлення розв’язання в учнівських зошитах, пропонується також учням продовжити розпочате міркування. У кожній темі є завдання, спрямовані на закріплення як нового, так і раніше вивченого матеріалу; завдання на кмітливість, перевірку швидкості мислення, побудову.

Посібник можна використовувати як доповнення до чинних державних підручників з математики для 3 класу, для гурткової та позакласної роботи. Його адресовано молодшим школярам, студентам педвузів, учителям початкових класів, батькам.

Учням

Дякую, що ти вирішив продовжити подорож у світ творчої математики. Отже, прагнеш використовувати знання й уміння, набуті на уроках математики, для підкорення вершин у розв’язуванні завдань з логічним навантаженням, з “пастками”, головоломок, ребусів з математики.

Працюючи над завданнями посібника, спробуй включати в пошук розв’язання певне розмірковування. Намагайся зрозуміти ідею розв’язання нової для себе задачі. Можливо, саме ця ідея буде “ключем” для досягнення успіху в роботі над іншими творчими завданнями.

Веди цілеспрямований пошук розв’язання кожного завдання, намагайся знайти самостійно всі способи розв’язання або єдино правильний спосіб. Власну ідею, точку зору щодо знайденого рішення прагни аргументовано довести вчителеві, одно­класникам, батькам. Саме така робота допоможе тобі оволодіти мистецтвом мислення.

Бажаю тобі досягти успіху в опануванні цим важливим у житті мистецтвом.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Спасибі за дуже корисний матеріал. Дійсно, посібник Олександра Митника – це справжня знахідка. Використання логічних, творчих вправ якнайкраще розвиває у дітей творче мислення, інтерес до навчання, до творчої діяльності.

  2. Посібник Олександра Митника є дуже гарним помічником для розвитку творчих здібностей учнів для гурткової та позакласної роботи з математики. Ці завдання сподобаються учням і викличуть інтерес до вивчення математики. Дякую.

  3. Спасибі за реальну допомогу вчителям, що працюють на формування творчого та обдарованого учня, їх методична скарбничка поповнилася цікавою та пізнавальною збіркою. Дякую автору та бажаю творчого натхнення .

  4. Вдячна авторові за можливість завантажити посібник. Чудові завдання для роботи з обдарованими учнями. Особливо сподобалась присвята посібника ;)!

  5. Посібник сподобався! Позитивним є те, що крім завдання, присутній коментар обчислення матеріалу. Матеріал можна використовувати ще і при підготовці учнів до конкурсу “Кенгуру”.