mail@urok-ua.com

“У гості до козаків” (Конспект самопідготовки для ГПД 2-их, 3-іх класів).

Автор: вихователь ГПД Сиротюк Віта Віталіївна

Screenshot_7Конспект заняття стане у нагоді вихователям ГПД, які працюють з дітьми різних класів. Самопідготовка у формі мандрівки активізує навчальну мотивацію у дітей, зробить заняття цікавим і захоплюючим.


 

У гості до козаків (Конспект самопідготовки для ГПД 2-их, 3-іх класів)

Мета: закріпити та удосконалити знання, уміння та навички, здобуті на уроках, вчити дітей використовувати здобуті знання на практиці, повторити правила додавання прикладів з дужками, множення на 2; множення у стовпчик; знаходження периметру і площі; знаходження спільнокореневих слів; визначення; іменників та прикметників; розвивати самостійність учнів, логічне мислення, зв’язне мовлення, уважність; виховувати старанність, прагнення вчитися та дізнаватися нове.

Хід заняття

І. Організаційна частина.

– Дітки, сьогодні до нас знову завітали гості, давайте привітаємося з ними.

Кожного дня ви мандруєте стежками країни Знань, дізнаєтеся щось нове, вчитеся, запам’ятовуєте.

І зараз ми теж вирушимо у мандрівку. Можу вас запевнити, що вона буде дуже цікава та пізнавальна, ви дізнаєтеся багато нового.

Тому всі сядьте рівненько, приготуйтеся – ми вирушаємо.

Ой, я забула сказати пункт нашого призначення. Зроблю невеличку підказку – ми вирушаємо у минуле. А про точне місце призначення ви дізнаєтесь, коли розв’яжете приклади.

З    А  П   О    Р  І   З    Ь    К  А   С    І   Ч

14  92  5  125 6  81 14 110 18 92  67 81  8

 

2*7

100-8

10:2

5*25

12:2

96-15

11*10

9*2

97-30

16:2

Діти, а хто ж жив на Січі, правильно козаки. Про їх життя, побут, звичаї ви дізнаєтеся більше на емоційно-розвивальному занятті.

А зараз ви допоможете трішки козакам.

Задача

На Запорізькій Січі козаки жили в куренях. Довжина такого куреня була 30 метрів, а ширина на 10 метрів менша. 2-Р шукає периметр такого куреня, 2-А і 2-Б площу, а 3-Р клас порахує загальну площу козацьких куренів, якщо відомо, що було 35 таких куренів?

Пригадати формулу площі та периметра, допомогти знайти площу.

Діти, козак – це яка частина мови? Правильно іменник. А яким був козак?

2-Б клас добирає прикметники до слова козак.

Діти, що захищали козаки? Правильно, Україну. 2-Р добирає спільнокореневі слова до слова Україна. З якої букви пишемо слово Україна. Чому? Які синоніми можна дібрати?

2-А складає речення про козаків різних типів

3-Р відміняє слово козак.

ІІ. Самостійне виконання домашніх завдань.

ІІІ. Само- та взаємоперевірка.

ІV.  Перевірка вихователем.

V. Підсумок.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка несе чималий виховний потенціал. Сподобались вдало підібрані завдання. І математику повторили, і про історію Батьківщини не забули. Та ще й з української мови згадали вивчене. Цікаве поєднання матеріалу. ДЯКУЮ!!!

  2. Чіткий, конкретний план конспекту самопідготовки. Цікава форма проведення спонукає учнів до дії. Добре, що на своїх заняттях звертаєтеся до історичного минулого нашого народу. Незвичайний підхід до виконання задачі: умова одна, а учні кожного класу виконують різні завдання. Дякую.

  3. Дуже патріотично. Як здорово, що за допомогою таких занять діти долучаються до своєї історії, знайомляться з життям, звичаями свого народу. Молодці, що розвиваєте дітей різнобічно, прищеплюєте любов до рідного коріння, традицій. Матеріал дуже цікавий і потрібний.