mail@urok-ua.com

“У гості до козаків” (Конспект самопідготовки для ГПД 2-их, 3-іх класів).

Автор: вихователь ГПД Сиротюк Віта Віталіївна

Screenshot_7Конспект заняття стане у нагоді вихователям ГПД, які працюють з дітьми різних класів. Самопідготовка у формі мандрівки активізує навчальну мотивацію у дітей, зробить заняття цікавим і захоплюючим.


 

У гості до козаків (Конспект самопідготовки для ГПД 2-их, 3-іх класів)

Мета: закріпити та удосконалити знання, уміння та навички, здобуті на уроках, вчити дітей використовувати здобуті знання на практиці, повторити правила додавання прикладів з дужками, множення на 2; множення у стовпчик; знаходження периметру і площі; знаходження спільнокореневих слів; визначення; іменників та прикметників; розвивати самостійність учнів, логічне мислення, зв’язне мовлення, уважність; виховувати старанність, прагнення вчитися та дізнаватися нове.

Хід заняття

І. Організаційна частина.

– Дітки, сьогодні до нас знову завітали гості, давайте привітаємося з ними.

Кожного дня ви мандруєте стежками країни Знань, дізнаєтеся щось нове, вчитеся, запам’ятовуєте.

І зараз ми теж вирушимо у мандрівку. Можу вас запевнити, що вона буде дуже цікава та пізнавальна, ви дізнаєтеся багато нового.

Тому всі сядьте рівненько, приготуйтеся – ми вирушаємо.

Ой, я забула сказати пункт нашого призначення. Зроблю невеличку підказку – ми вирушаємо у минуле. А про точне місце призначення ви дізнаєтесь, коли розв’яжете приклади.

З    А  П   О    Р  І   З    Ь    К  А   С    І   Ч

14  92  5  125 6  81 14 110 18 92  67 81  8

 

2*7

100-8

10:2

5*25

12:2

96-15

11*10

9*2

97-30

16:2

Діти, а хто ж жив на Січі, правильно козаки. Про їх життя, побут, звичаї ви дізнаєтеся більше на емоційно-розвивальному занятті.

А зараз ви допоможете трішки козакам.

Задача

На Запорізькій Січі козаки жили в куренях. Довжина такого куреня була 30 метрів, а ширина на 10 метрів менша. 2-Р шукає периметр такого куреня, 2-А і 2-Б площу, а 3-Р клас порахує загальну площу козацьких куренів, якщо відомо, що було 35 таких куренів?

Пригадати формулу площі та периметра, допомогти знайти площу.

Діти, козак – це яка частина мови? Правильно іменник. А яким був козак?

2-Б клас добирає прикметники до слова козак.

Діти, що захищали козаки? Правильно, Україну. 2-Р добирає спільнокореневі слова до слова Україна. З якої букви пишемо слово Україна. Чому? Які синоніми можна дібрати?

2-А складає речення про козаків різних типів

3-Р відміняє слово козак.

ІІ. Самостійне виконання домашніх завдань.

ІІІ. Само- та взаємоперевірка.

ІV.  Перевірка вихователем.

V. Підсумок.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
66

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Чіткий, конкретний план конспекту самопідготовки. Цікава форма проведення спонукає учнів до дії. Добре, що на своїх заняттях звертаєтеся до історичного минулого нашого народу. Незвичайний підхід до виконання задачі: умова одна, а учні кожного класу виконують різні завдання. Дякую.

  2. Дуже патріотично. Як здорово, що за допомогою таких занять діти долучаються до своєї історії, знайомляться з життям, звичаями свого народу. Молодці, що розвиваєте дітей різнобічно, прищеплюєте любов до рідного коріння, традицій. Матеріал дуже цікавий і потрібний.