Учнівський проект 2 класу до шкільного фестивалю “Від екології природи до екології душі” з теми “Відкриття фіто-кафе”

Автор: Вчитель початкових класів Муращенко Олена Валентинівна

Муращенко Олена ВалентиаівнаМета проекту:

 1. Ознайомити дітей з ознаками здорової людини, наголосити на важливості образу життя, харчування людей.
 2. Підвищити рівень громадянської, патріотичної, моральної, естетичної, екологічної, інформаційної культури учасників освітнього процесу.
 3. Виховувати пізнавальний інтерес до себе, власного способу життя, шанобливе ставлення до людей, почуття гордості та поваги до своїх батьків, роду, народу, місця, де народився.
 4. Заохочувати використовувати учнями творчих здібностей, інформаційно – комунікаційних технологій.
 5. Залучати дітей до науково – дослідної та творчої діяльності протягом усього навчального року.
 6. Застосовувати проектну діяльність в освітньому просторі школи.

Відеозапис позаурочного учнівського проекту

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Познайомившись з даною публікацією хочеться просто щиро і від душі подякувати учителю за пророблену роботу, а зваживши, що проект готували такі маленькі діти відмітити її справді титанічну працю і сказати – ВИ СУПЕР УЧИТЕЛЬ!!! Повезло Вашим дітям і ЗНЗ, що в ньому працюють такі, як Ви! Дуже сподобалася форма проведення проекту – відкриття фіто кафе, та цінним для дітей була зустріч з медичним працівником! З повагою!

 2. Цікаво. Відразу можна побачити що не тільки проектна робота виконана на відмінно, а те, що сам вчитель творча особистість. Це великий дар, який супроводжується кропіткою працею.

 3. Проектна робота передбачає довгу, кропітку роботу, з якою , впевнена, учасники справились на “відмінно”. Завдяки даному виду роботи формуються дослідницькі вміння, поглиблюються знання з даної теми, розвивається мовлення, мислення, учні вчаться виступати перед аудиторією, ілюструють дослідження і його результати. Робота над проектом сприяє розвиткові мотивації учіння. Вчитель грамотно спланував разом з учнями дослідницьку діяльність. Дякую!

 4. Дуже цінний матеріал! Дякую, Олено Валентинівно, що ділитеся такими надбаннями! Проект – це не миттєвий здобуток, а довготривала, якісно спланована та ефективно організована діяльність. З розробки видно, що зусиль пішло не мало, задіяно до співпраці людей різних професій. Не дивно, що другокласники – переможці фестивалю учнівських екопроектів. На відео спостерігається їхня впевненість в результатах, здобутих знаннях. Ви молодці! Так тримати!

 5. Даний проект мав на меті реалізацію надзвичайно важливих цілей. Зважаючи на звіти, робота пороблена дійсно титанічна. Учитель навчає самостійно збирати та аналізувати інформацію, обробляти її та демонструвати результати з допомогою ІКТ. Просліджується тандем учитель – діти, батьки – діти. В процесі виконання проекту діти одержали масу корисної інформації щодо здорового способу життя, переконалися на практиці в необхідності здорового харчування, а отже, в майбутньому стануть тими носіями позитивних змін, що так потребує сьогодення. Учителеві хочеться побажати не зупинятися на досягнутому, залучати і далі дітей до дослідницької роботи, готувати їх до майбутньої продуктивної і творчої роботи в МАН.