Українські букви картинки

Українські букви картинки

Пропонуємо Вашій увазі букви українського алфавіту для оформлення ваших робіт. Колекція букв, може успішно використовуватися для оформлення різних зображень. Для оформлення стінгазет і просто написів. Мені подобається використовувати красиві шрифти, що пропоную робити і вам скачавши набір цих букв українського алфавіту.

Скачати українські букви картинки

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Завдяки такому оформленню букв учнів можна зацікавити. Скільки людей, стільки й думок. Щодо цієї роботи є коментарі різного характеру. Кожна буква має вагоме. значення, тому і її оформлення відіграє вагому роль. Дякую.

  2. Мені не зовсім зрозуміло, чому літера Н у “носке”, замість “шкарпетки”, біля Л “лесница”, а нє “драбина” і т.п. Це не УКРАЇНСЬКІ ЛІТЕРИ.

  3. Матеріал просто неоцінений!!! Дуже багато успіху залежить і від оформлення самого заходу, а при допомозі таких яскравих літер – це стає доступним і простим! Це налаштує всіх присутніх на – СВЯТО!!! Дякую!

  4. Дякую за надиний матеріал. Дуже давно шукаю ці літери. Обов’язково використаю на святі “Прощання з Букварем”. Ще раз дякую за сайт. Обов’язково порекомендую своїм колегам.

  5. Дійсно, яскравий матеріал, який збереже час на пошуки необхідних для оформлення газет літер. А якщо такі літери використати як ілюстративной матеріал на уроках навчання грамоті першокласників, то діти будуть в захопленні.