Українські слова на букву «Ґ»

Cлова на букву «Ґ»

Якщо вам цікаво, які слова треба писати з буквою Ґ, то ви попали за адресою. Нижче ви можете побачити список українських слів які пишуться з буквою ґ. Загалом у списку близько двісті вісімдесяти слів у яких вживається ця рідкісна українська буква Ґ . Ви можете переглянути список онлайн, або завантажити його в форматі PDF на свій комп’ютер. Також у деяких словах можуть вживатись, як буква Ґ, так і буква Г, наприклад хурдиГа – хурдиҐа, Гума – Ґума. А ще буква ґ може вживатись в  іншомовних власних назвах Гарібальді – Гарібальді, Гданськ – Ґданськ, тощо.

Перелік слів української мови в яких пишеться буква Ґ.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Матеріал дуже сподобався. Розкриття такого питання – це велика потреба для дітей та дорослих, тому що із таким матеріалом варто ознайомитися кожному. Пізнавальне напрацювання Дякую!

  2. Цікава задумка скласти словничок із буквою, що давно увійшла у вжиток, але досі часто викликає сумніви, не піддається запам’ятовуванню, викликає наявність помилок при написанні чи перекладі слів із нею. Хотіла скачати у ПДФ-форматі, але чомусь не вдалось.

  3. Дякую за прекрасну добірку українських слів які пишуться з буквою ґ. Загалом у списку близько двісті вісімдесяти слів у яких вживається ця рідкісна українська буква Ґ.