Урок – бесіда про позакласне читання

Автор: Заступник директора з виховної роботи, учитель української мови і літератури
Дроган Наталія Олександрівна

Урок – бесіда про позакласне читанння проведений із використанням сучасних технологій (проектної дошки, комп’ютерів). Використані такі інрерактивні методи: метод проекту(учні були поділені на три групи, кожна група отримала завдання за оповіданнями для дітей М. Коцюбинського, на уроці групи презентували результати своєї дослідницької роботи), неповне речення та ін.

Дроган Наталія Олександрівна

Бесіда про позакласне читання

Творчий проект з української літератури на  тему
Оповідання для дітей в українській літературі”

Творчий проект з української літератури на тему
“Історія написання і тематика дитячих оповідань М. Коцюбинського”

Творчий проект з української літератури на тему

Засоби творення дитячих характерів в оповіданнях М. Коцюбинського (на матеріалі оповідань “Харитя””Ялинка”,”Маленький грішник”)

ПІДСУМКИ УРОКУ

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже цікаві творчі проекти, видно, що учні не в перший раз залучаються до подібної практики. Зміст розглядається сучасно, по-новому. Урок нестандартний і тому не залишає байдужим

  2. Відомо, що краще засвоюється той матеріал, до якого в учнів є інтерес. Класична структура уроку з традиційними складовими не завжди ефективна. Тому сучасному педагогові, окрім грунтовної фахової підготовки, методичної майстерності, необхідний постійний вогник науково-творчого пошуку. Це пошук нестандартних форм, спрямованих на зацікавлену співпрацю вчителя та учнів.”Старі добрі оповідання” подані по-новому.Дякую!

  3. Впровадження проектної технології під час уроку – завдання кожного педагога сучасності. Дякую автору за організацію учнівських проектів, які логічні, змістовні та гарно продумані)))