Урок з основ здоровя 2 клас Права та обовязки дітей в школі та вдома.

Автор: вчитель початкових класів Алієва Любов Олексіївна

Screenshot_2Метою уроку є розширення та поглиблення знань дітей про права та обовязки, розвиток вміння визначати порадників і захисників у разі порушення їхніх прав


 

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок сподобався. Вчитель враховує емоційний стан учнів, використовуючи вправу “Барометр настрою”, не менш важливо, що під час підсумку вчитель спостерігає чи змінився в когось настрій. Застосовуються ігрові методи. .

  2. Учителька в доступній формі знайомить учнів з їх правами та обов’язками. Використання матеріалів казок дозволяє невимушено вивчати основні положення Конвенції ООН про права дитини. Моделювання життєвих ситуацій вчить дітей правильно відстоювати свої права. Такі уроки формують майбутніх громадян України.

  3. Доброго дня! Мені сподобалася ваша розробка уроку з основ здоров`я про права і обов’язки. Ми повинні допомогти дітям розібратися в цих поняттях. Виховувати повагу до прав інших. Успіхів вам! Спасибі!

  4. Любов Олексіївна, спасибі за досить цікавий. змістовий урок. Учителем використовані на уроці різні форми роботи. прийоми інтерактивної, ігрової технології, тестування. Все це сприятиме розвитку критичного мислення вихованців, мотивації навчальної діяльності. Як результат, підвищення ефективності уроку.

  5. На уроці застосовані різні види діяльності учнів: робота в групах, в парах. Учні вчаться обговорювати та вирішувати різні життєві ситуації, вчаться жити, ознайомилися з своїми правами та обовязками.На прикладах героїв казок обговорюють які права порушено по відношенню до них.Для закріплення вивченого виконано багато вправ. Це тестування, складання чарівної квітки, проведена гра “Чарівний кошик” та інтерактивна гра “Мікрофон”. Зміст уроку повністю відповідає темі та меті.