Вертебролог – лікування захворювань хребта

 Захворювання кісток являються одними з найпоширеніших проблем. Показник хворих у цілому світі що страждають на ці хвороби наближається до 2 мільярдів. Тому в останній період суттєвою популярністю залишається робота спеціаліста по хребту.

Вертебролог http://vertebrolog.kiev.ua/ua/vertebrolog – це спеціаліст що переймається проблемами хребців і зв’язаних з ним хвороб систем організму. Досвідчений фахівець зможе своєчасно сказати правильний діагноз і провести правильну терапію. Для діагностики вертебролог виконує консультацію людини і високотехнологічні способи обстеження. 

вертебролог, спина

При яких проблемах треба йти до вертебролога. 

Дискомфорт в спині це основний симптом з яким хворі звертаються до вертеброневролога. Найчастішими причинами хворобливості є проблеми спини, стискання спинномозкових волокон. Хворобливість – це основна ознака порушення, дуже необхідно не зволікати з візитом до спеціаліста при виявленні початкових ознак болісних відчуттів. 

Розповсюдження болю в черевну ділянку або в ногу часто супроводжує захворювання хребта, особливо при защемленні нервових корінців. 

Запаморочення з’являється при затримці кровообігу по шийним артеріям, що йдуть повз бічні частини кісток та впливають на мікроциркуляцію центрального мозку. 

Симптоми скутості м’язів, порушення активності спостерігаються у осіб із захворюванням кістково-м’язового відділу. 

Відвідувач Андрій 45 р. Звернувся в закладі реабілітації зі скаргами на головний дискомфорт і зміни в шийному відсіку. Місяць п’є таблетки і полегшення не відчуває. В закладі для нього проведено додаткове обстеження – проведена рентгенографія цього сегменту та дослідження артерій шиї. Виявлено порушення мозкової артерії в дослідженому відділі шиї. В кінці повної терапії стан хворого покращився, він знову приступив до роботи, болі зменшились. 

Як відбувається візит у фахівця і реабілітація? 

При зверненні спеціаліст виконає обстеження відвідувача, збере історію хвороби. Робиться неврологічне обстеження. При потребі лікар направляє хворого на апаратні методи обстеження МРТ, УЗІ вен шиї та інші. Вони допомагають виконати детальні зображення хребта, це дозволяє більш прицільно оцінити стан суглобів та з’ясувати шляхи, що довели до утворення даного захворювання. В кінці проведення обстеження пацієнту ставиться діагноз та проводиться необхідне процедурне лікування. 

В терапевтичний комплекс будуть впроваджені такі процедури, як сухе розтягування спини, ударно-хвильова терапія, кінезітерапія, лікувальні ін’єкції, мануальна корекція. 

Довіряйте вашу спину фахівцям. Вертеброневрологи нашого відділення обов’язково будуть ради тобі сприяти в вирішенні проблем зі спиною.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *