mail@urok-ua.com

Виховний захід з англійської мови, 2-3 клас

“Magic English for children”

Автор: вчитель англійської мови Кукушкіна Наталія Петрівна

вчитель англійської мови Кукушкіна Наталія ПетрівнаУ початковій школі особливо важливо розвивати позитивну мотивацію до вивчення іноземної мови. Іншомовна діяльність як новий спосіб спілкування молодшого школяра потребує створення позитивної ситуації, яка є одним із найважливіших психологічних факторів успішності вивчення іноземної мови. Діти люблять гру, вони можуть проявляти себе по-новому, по-іншому, бути дуже активними. Тому, пропоную колегам захід, який був проведений для наших учнів, і на нашу думку, є досить вдалим. Буду рада,якщо цей сценарій стане комусь в нагоді.


 

 

Show-quiz ”Magic English for children”

Мета: – активізувати знання учнів з предмету;

 • розвивати основні види мовлення;
 • розвивати увагу та творчість;
 • вчити працювати в команді;
 • розширювати знання з теми «День народження»;
 • прищеплювати позитивне ставлення до вивчення іноземної мови.

Обладнання: презентація (додається), листи Сови, штучні квіти, записи до фізкультхвилинки та анг.пісні про День народження, картки з літерами алфавіту та з дієсловами, іграшки.

 1. (Фрагмент з мультфільму «Вінні-пух» на екрані)
 2. Сценка «Вінні Пух іде на День народження до Іа» (фрагмент у підручнику 5 класу) “Please, help us to find the tail for EEYORE!”

Ведучий: Dear children, are you ready to help our guests?

Competitions:

 • Як люди знайомляться англійською мовою? (What is your name?)

– Проспівати пісню «What is your name?)»

2) “Do you know the alphabet?”

(Учням роздаються картки з літерами. Вони повинні під диктовку ведучого виходити зі своєю літерою)

 • “Numbers”
 • How many windows are there in the class?
 • How many doors are there in the class?
 • How many teachers are there in the class?
 • How many toys are there in the bag?
 • “Physical exercises”(Listen to the music…)
 • “I can …..”

(Учням роздають картки з дієсловами: бігати,стрибати,плавати,читати,співати,танцювати… Вони повинні бути уважними та вибігати зі своїм словом до дошки)

 • «Colours»

(На столі лежать квіти різних кольорів та лист із завданням: правильно назвати кольори – після діти беруть утворений букет для Іа )

 • «Owl’s letter»

(У листі підказка про хвіст Іа, за успішно подолані перешкоди)

 • Song “Happy birthday(Всі діти співають пісню для Іа, а він роздає дітям цукерки)
 • Підсумок

Презентація до заходу

Маски


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

 1. Сам учитель дуже привабливий (зовнішньо), до такого вчителя хочеться потрапити на урок і висидіти його із задоволенням!

 2. Мені дуже сподобався Ваш захід, обов’язково використаю Ваш матеріал в роботі зі своїми дітками! яскрава презентація та додатковий матеріал! Думаю, діткам моїм теж сподобається!

  1. Дуже дякую,за такі теплі слова!!! Ви теж маєте дуже світлу ,привабливу зовнішність.Думаю,що діти у захваті від Вас!Творчих успіхів!!!Задоволення від професії!!!

   1. Дякую, Наталіє Петрівно! Намагаюся працювати так, щоб діткам подобалось їхнє перебування в школі, і час цей запам’ятався їм на все життя!!!

 3. Наталіє Петрівно, ваш виховний захід чудовий! За обсягом він невеликий, але насичений різними видами роботи, де діти можуть проявити свої знання з іноземної мови. Такий захід є підсумком вивченого матеріалу з різних тем. Чудово!

  1. Дякую за добрі слова!!!!Мені ,дійсно, хотілося не обтяжувати вчителів текстом,але щб мої ідеї згодилися комусь у роботі.До слова,дітям і класним керівникам захід сподобався.Успіхів!!!

 4. Розробка виховного заходу – цікава. Форми роботи різні і цікаві для дітей. Дякую!

 5. Методична розробка виховного заходу з англійської мови мені сподобалась. Навчальний матеріал є цікавий для учнів, відповідає їх віку. Захід побудований в ігровій формі, що стимулює дітей стати її активними учасниками, спонукає їх пізнавальний інтерес. Цікаві форми роботи. Дякую за вашу творчу працю.

 6. Шановна Наталія Петрівно! Ваша розробка виховного заходу є корисною як підсумковий урок у нестандартній формі і охоплює основні теми. Використання фрагмента мультфільму є доцільним, але не тільки на початку уроку. Я б використала ще один фрагмент наприкінці та розучила з учнями слова пісні з мультфільма. Але вправи і конкурси пречудові! Дякую.