Вірші на англійській мові Т.Г. Шевченка

Вірші Тараса Шевченка

До вашої уваги вірші Тараса Григоровича Шевченка на англійські мові. Як ви можете бачити, у документі, з ліва з ліва міститься англійська версія вірша, а з права українська. Загалом у документі який ви можете переглядати та читати онлайн, а при необхідності завантажити його на свій комп’ютер знаходиться сім творів нашого славетного поета Т.Г. Шевченка. Серед яких: Заповіт (My Testament), Реве та стогне Дніпр широкий (The Mighty Dnieper Roars), Мені однаково, чи буду… (It Doesn’t Touch Me…), Садок вишневий коло хати (Beside the Cottage), Мені тринадцятий минало… (When I Was Thirteen), та інші.
Якщо ви маєте власні переклади віршів Тараса Шевченка на англійській мові напишіть їх в коментарях до цієї публікації. Також буду вдячна усім за вірші на англійській мові про Україну.

Вірші на англійській мові Т.Г. Шевченка

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Матеріал цікавий, дійсно корисний для проведення виховних заходів і для уроків, наприклад, бінарного уроку з української та англійської мови. Дякую за підбірку. Думаю, що можливо залучити учнів до пошуку інших прикладів

  2. Вірші Т.Шевченка на англійській мові можна використати і на урокаї,і в позакласній роботі.Дякую!

  3. Цікавий матеріал. Цікавий саме тим, що використати цого можливо не тільки як дикламування на мові оригиналу та перекладу, а й для компаративного аналізу творів, практичної роботи з перекладом. Необхідний матеріал для творчо працюючого учителя.