Впевнений вступ в розмовну англійську – лайфхаки від центра розвитку «SpeakOk»

SpeakOk

Коли кожен із вас починає вивчати англійську, то думає, що зовсім скоро вже заговорить. А чи бувало у вас таке, що ви вивчали всю граматику, багато лексики і тут почалося….- я боюся говорити!!!  Перш за все  курси з англійської мови «SpeakOk» в Дніпрі пропонує розглянути чому відбуваються такі випадки:

– Ви дуже багато часу приділяйте граматиці і мало розмовній англійській;

– Читання книжок на англійській – це не 100% практика говоріння;

– Ваш вчитель/репетитор недостатньо знайомий з сучасними методиками викладання;

– Самостійне вивчення граматики та лексики не завжди дасть вам впевненість в говорінні. Тому що багато з таких випадків супроводжується багатьма помилками в говорінні- неправильність використання граматичних часів, або помилками в вимові слів. Краще це діло довірити професіоналам!

– Крім того мовний бар’єр може бути пов’язаний з тим, що людина знає поки що мало слів. Може здаватися, що рано починати спілкуватися англійською.

Тож далі центр розвитку SpeakOk поділиться з вами лайфхаками, які допоможуть вам самовпевнитися та якнайшвидше заговорити!!!

– По-перше намагайтеся говорити англійською, навіть якщо у вас елементарний  рівень, говорити вголос, подумки, можна і самому з собою. Вам необхідно виговоритися! Вивчили правило- спробуйте самостійно складати речення. Чим більше, тим краще!

– Не думайте, що говорити на першому занятті нереально! Все залежить від урочного планування вчителя. Заговорити простими реченнями можна вже і на першому уроці. Таким чином вам буде легше переходити в майбутньому на іноземну мову!

Також не забувайте, що є дуже багато адаптованих матеріалів під ваш рівень- книжки, відео, аудіо. Ваша задача якнайбільше вивчити іноземних слів. Зверніть увагу на те, що курс вивчення мови повинно  відповідати вашим особистим вимогам та рівню. Якщо вам не створені комфортні умови, то ви не зможете гарно і швидко заговорити.

Найголовніше- вам необхідно покинути зону комфорту та відвідати розмовні клуби, де ви зустрінетесь з вашими однодумцями та зможете практикувати розмовну англійську!

Ніколи не соромтеся своїх помилок. Краще після кожного заняття/ свого речення/ промови аналізувати свої помилки та намагатися більше їх не застосовувати. Навіть ми, володіючи своєї рідною мовою можемо  робити в ній помилки та самі цього не помічаємо.

Найкращий спосіб не соромитися себе- записувати на диктофон! Спочатку неприємно слухати себе, дуже тяжко говорити монологом, але згодом звикаєш.

Сподіваємося наш центр розвитку «SpeakOk» дав вам цінні поради! Ніколи не відступайтеся, завжди вперед до своєї мрії- говорити! А якщо ви бажаєте вже сьогодні зробити свої перші рішучі шаги до розмовної англійської – звертайтесь до перевірених репетиторів з англійської команди «SpeakOk».

Також спеціалісти нашої команди можуть бути вам корисними, як репетитори з математики, фізики, а також, як курси підготовки до ЗНО з англійської, фізики та математики.. Детальніше за посиланням https://www.speakok.club/

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *