Вправи на розвиток мислення, пам’яті та уваги у дітей дошкільного віку

Вправи на розвиток мислення

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВИХОВАТЕЛІ, ПЕДАГОГИ!

До ваших рук потрапила цікава й незвичайна книга. Її унікальність полягає в тому, що вона є сучасним, вичерпним і ефективним посібником із розвитку мислення у дошкільників. І ми спробуємо докладно розповісти вам, чому це саме так.

ПО-ПЕРШЕ: ЦЕ СУЧАСНИЙ ПОСІБНИК, оскільки у процесі його створення використано найновіші методичні розробки вітчизняних та зарубіжних авторів, педагогів та вчених. Цей посібник являє собою логічне продовження серії книг для дошкільнят «Крок до школи», під час створення якої було опрацьовано величезну кількість спеціальної та популярної літератури в пошуках найцікавіших і найбільш дієвих методик та педагогічних розробок.

ПО-ДРУГЕ: ЦЕ ВИЧЕРПНИЙ ПОСІБНИК, оскільки попри невеликий обсяг книга надзвичайно насичена різноманітними завданнями, на основі яких ви зможете придумати для вашого малюка необхідну кількість своїх завдань на розвиток логічного мислення.

ПО-ТРЕТЄ: ЦЕ ЕФЕКТИВНИЙ ПОСІБНИК, його ефективність доведено досвідом і практикою. Багато дітей у нашій країні та за її межами успішно навчаються за цими методиками. Працюючи за цією книгою з дітьми віком від чотирьох із половиною років щодня по 10-15 хвилин, ви зможете підвищити уважність, обсяг та стійкість пам’яті дитини, здатність засвоювати й аналізувати інформацію. Головне, стежте за тим, щоб заняття були регулярними, цікавими, і обов’язково дотримуйтесь основних принципів, наведених нижче.

Вправи на розвиток мислення, пам’яті та уваги у дітей

 МАЛЕНЬКИЙ ЧИТАЧУ!

Ти вже досить доросла людина. Ти багато чого знаєш і вмієш і, мабуть, незабаром збираєшся до школи. А чи знаєш ти, навіщо маленькі дівчатка та хлопчики ходять до школи? Навіщо взагалі треба вчитися? Відповідь на це питання є дуже простою… Адже ти знаєш, що спливуть роки і ти станеш дорослою людиною. Тоді тобі, як і іншим дорослим, доведеться обирати професію. А для того, щоб стати гарним фахівцем, необхідно добре вчитися. І починати вчитися ти можеш уже зараз.

Ось перед тобою лежить книга. Це — не проста книга. Можна навіть сказати, що вона трохи чарівна. Завдяки їй багато хлопчиків і дівчаток уже навчилися логічно мислити, аналізувати, порівнювати, узагальнювати, виділяти головне. Так само, як і вони, зможеш цього навчитися і ти. Будь старанним і наполегливим — і тоді ти побачиш: ВЧИТИСЯ ЗОВСІМ НЕ СКЛАДНОЇ

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У посібнику для маленького генія В.Федієнко зібрала хороший матеріал, а саме вправи на розвиток мислення, пам’яті та уваги, адресованого маленькому читачу, а звернення до нього акцентує увагу, що – вчитися, зовсім не складно!! Ця сучасна книга стане в нагоді всім не байдужим до розвитку дитини. Щиро дякую.

  2. Вже вкотре зустрічаюся з доробками В.Федієнко і переконуюся в корисності її матеріалів для практиків і взагалі широкого кола читачів.Такі вправи для розвитку мислення ,уваги та пам`яті дитини слід практикувати з дітьми в дитячому садку і вдома батькам. Творчих Вам доробок!