Встановлення елайнерів в Івано-Франківську

Сьогодні отримати красиву здорову посмішку можна різними методами. Все популярнішими в ортодонтії стають елайнери. Цей метод доступний і ефективний, має чимало переваг. Ціна елайнерів доступна, а позитивний результат від їхнього застосування очевидний.

Встановлення елайнерів

Що таке елайнери та які вони мають переваги?

Елайнери – це знімні конструкції, які виготовлено з якісних прозорих матеріалів, які слід знімати для прийому їжі та чищення зубів. Тому елайнери на зубах просто не помітні. Виготовлюють конструкцію по індивідуальному зліпку, при цьому на елайнери івано франківськ ціни демократичні. Кожен пацієнт отримує набір, який складається з декількох пар кап, кожна з яких використовується певний час. По закінченню періоду носіння, її змінюють на наступну пару.

Перерахуємо основні плюси елайнерів.

  • Прозорість. Прозорі елайнери, ціна яких не є занадто високою, естетичніші, ніж інші ортопедичні конструкції, адже фактично не помітні оку.
  • Комфорт. Капи максимально щільно прилягають до зубів, надзвичайно зручні в носінні.
  • Безпечність. Елайнери не впливають на зубну емаль, не спричиняють розвиток карієсу.
  • Швидка адаптація. Люди, які змогли оцінити елайнери до і після, стверджують що дуже швидко адаптувалися до конструкцій, адже вони не потребують спеціальної дієти, не викликають зміни дикції, тощо.
  • Стабільний та помітний результат. З прикладами того, настільки ефективні ортопедичні капи можна ознайомитися за посиланням: soloaligners/results/.

Які проблеми можна вирішити за допомогою елайнерів та як їх встановлюють?

Вартість елайнерів повністю виправдовується ефектом, якого можна добитися, використовуючи їх. Капи прекрасно вирішують проблеми скупченості зубів, зменшують великі проміжки, виправляють порушення прикусу. Але щоб елайнери забезпечили бажаний результат, важливо, щоб ортопед-стоматолог, який їх встановлює, мав великий досвід та високу кваліфікацію.

Перше, що потрібно зробити – пройти обстеження у спеціаліста, за результатами якого створюють відтиск щелеп, котрий дозволяє визначити етапи лікування та спрогнозувати його результати. Зауважте, що скільки коштує поставити елайнери, визначатиметься в індивідуальному порядку.

Щоб лікування було успішним, слід дотримуватися усіх рекомендацій лікаря, завжди знімати елайнери для прийому їжі та виконання гігієнічних процедур. Також не рекомендовано палити та вживати продукти, які можуть надати капам забарвлення.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *