mail@urok-ua.com

Виховна робота в школі
Схеми

До вашої уваги добірка плакатів та схем виховної роботи в школі. До складу презентації входять наступні схеми:

 • Виховна робота;
 • Форми й методи профілактичної роботи;
 • Напрями виховної роботи;
 • Основні напрями виховної роботи;
 • Робота з батьками;
 • Пріоритетні напрями виховної роботи;
 • Рада школи;
 • Виховна робота;
 • Виховні центри;
 • Виховна система школи;
 • Всебічно розвинена особистість;
 • Центр виховної роботи;
 • Структура виховної роботи;

Окрім перерахованих вище схем, також багато різноманітних схем без назви, але які також можуть стати вам у пригоді. Ви можете переглянути усі схеми у вікні перегляду скориставшись відповідними кнопками. Також їх можна розгорнути на весь екран монітора при необхідності. Таким чином можна більш детально ознайомитись з кожною із цих схем. Сподіваємось що дана добірка стане вам у пригоді і дасть змогу вам краще зрозуміти структуру виховної роботи в школі та надихне на створення власних плакатів та схем.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Урок – бесіда про позакласне читання Урок - бесіда про позакласне читання Автор: Заступник директора з виховної роботи, учитель української мови і літератури Дроган Наталія Олександрівна Урок - бесіда про позакласне читанння п...
Виховний захід на тему: “Пожежна безпека” Виховний захід на тему: "Пожежна безпека" Автор: учитель світової літератури Радченко Світлана Анатоліївна Сьогодні на нашій планеті виникає біля п’яти з половиною мильйонів пожеж в рік. Кожні п’я...
Презентація: Бібліотечний урок Презентація Бібліотечний урок Автор: бібліотекар Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 імені Т.Г.Шевченка Гринько Наталя Миколаївна Зміст презентації "Бібліотечний урок" ...
3852

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Схема – той вид інформації, який найлегше і найшвидше запам’ятовується. Замість сотень слів про сутність виховної роботи у навчальному закладі – яскраві змістовні зображення, з яких можна легко про все дізнатися. Дякую за корисний матеріал, використаю у своїй роботі класного керівника.

 2. На сучасному етапі, головною метою виховної роботи в школі є формування у дітей прагнення до саморозвитку та самовдосконалення через впровадження технологій особистісно орієнтованої системи виховання та гуманізації виховного процесу; виховання громадянина України. Тому, наведені таблиці наочні, інформовані, змістові, актуальні, мають бути на озброєні у кожного класного керівника.

 3. Дякую за схеми. Візьму на озброєння для планування виховної роботи в групі. А також, думаю, ідея зі схемами може стати в нагоді для планування роботи методичної комісії, школи молодого педагога. Такий величезний обсяг роботи сформульовано і подано стисло, ясно і зрозуміло.

 4. Дані схеми дають можливість вчителю ознайомитися з структурою та напрямками виховної роботи в школі. Презентацію можна використовувати на методичному об’єднанні вчителів початкових класів.

 5. Обгрунтований, професійно поданий матеріал. Схеми, які дають змогу початківцям ознайомитися із змістом виховної роботи, складені зі знанням своєї справи. Вони корисні і досвідченим вчителям своєю змістовністю. За таким схематичним поданням матеріалу прихован великий досвід виховної роботи колективу школи.