Виховний захід до 8 березня

Мамо моя люба

Автор: вчитель початкових класів Кейда Наталя Яківна

Виховний захід «Мамо моя люба, мамо моя мила!» присвячений святу 8 Березня. На підготовчому етапі ,на уроці української мови, учнями були написані твори « Моя мама», на уроці літературного читання –складалися вірші (найкращі зачитали на святі), на уроках трудового навчання – виготовляли квітку здоров’я «кусудаму» .
Тема Матері не нова, вона вічна, але кожен раз матеріал є новим .
Виховний захід органічно вписується в систему виховної роботи і в систему уроків , оскільки головна мета моєї навчально-виховної роботи – виховання духовності, тобто« людського в людині»
Мета: Розширити й поглибити знання учнів про значення матері в житті людини, формувати такі духовні якості, як усвідомлення свого обов’язку перед батьками, а особливо перед матір’ю , виховувати в учнів естетичний смак, навички морально-естетичної поведінки. Розвивати творчі та акторські здібності учнів . Зміцнювати колектив класної родини.

8 березня

Сценарій виховного заходу до 8 березня

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже зворушливі, ніжні, чуйні та ніжні слова Ви підібрали для привітання Матусь та бабусь у своїх словах! Безсумнівно, матусі і бабусі почувши їх від своїх дітей відчують незабутні позитивні емоції! Дякую за ідеї.

  2. Адміністратори сайту просять не повторюватися в коментарях. Але як тут можна не повторюватися, якщо одна розробка краща за іншу. І ваша, Наталіє Яківно, не виняток. Цікавий, пронизаний ниточками любові до матері та бабусі захід навчає дітей поваги та любові до жінки – матері, бабусі, сестрички, однокласниці. Скільки часу, терпіння, зусиль потребує підготовка такого свята і від вчителя, і від учнів. Наснаги та успіхів вашій класній родині!!!! Дякую!

  3. Пані Наталіє! Захід чудовий, адже вкотре доводить істину про те, що мати – це вічність, бо вона завжди буде з нами, вона живе в нас і буде жити в наших дітях та внуках, в усьому нашому роді. Вона береже нас та благословляє на добро. Мати – берегиня… Дякую!!!

  4. На протязі свята звучали щирі слова-звертання до жінок, прищеплювалась повага і любов до мами, бабусі, однокласниць. Хотілося б побачити подарунок-кусудаму. Ніде не змогла знайти інформацію саме про квітку здоров’я.