Вивчення кольорів для дітей

Вивчення кольорів

Шановні батьки і педагоги!

Подаємо до вашої уваги робочий зошит для дітей 4—5 років «Веселі кольори».

Працюючи за цим зошитом, дитина дістане уявлення про основні кольори: чисті та мішані, здобуде певні графічні навички, потренує уважність, окомір та уяву.

Пам’ятайте, що найкращі результати у цьому віці дає ігрове навчання. Гра є найефективнішим інструментом навчання та спілку­вання з дитиною. А з чого слід починати гру? З гарного настрою! Дайте малюкові відчути, що вам так само цікаво, як і йому.

Беріть активну участь у роботі над завданнями, допомагайте дитині в разі потреби додатковими запитаннями, підказками. Проте не кваптесь дати відповідь за дитину, надайте їй можливість відчути себе переможцем.

Різноманітні цікаві завдання, запропоновані вашому малюкові, розміщено в певній послідовності. Тому і працювати над зошитом треба послідовно: від завдання до завдання, від сторінки до сто­рінки.

Переконайтеся, що дитина правильно зрозуміла зміст завдання. Виконуючи завдання, просіть її коментувати свої дії: це допоможе малюкові діяти свідоміше, а також навчить його висловлювати свої думки вголос.

Обов’язково спробуйте пофантазувати — запропонуйте дитині нові завдання на основі поданих у зошиті.

Закінчувати заняття слід також на позитивних емоціях. Не забу­вайте хвалити дитину, відзначаючи будь-які її успіхи. Підвищуйте самооцінку малюка, його впевненість у своїх силах, самостійність, цілеспрямованість.

Сподіваємось, що заняття за цим зошитом стануть у пригоді вашому малюкові й допоможуть йому краще орієнтуватися у дивовижній країні веселих кольорів.

Бажаємо успіху!

УВАГА! ВСІ ТЕКСТИ ПРИЗНАЧЕНО ДЛЯ ЧИТАННЯ ДОРОСЛИМИ.

Зошит для вивчення кольорів для дітей

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Спасибі вам за чудовий матеріал! Для мене це зараз дуже актуально. Думаю, моїй доньці сподобаються такі завдання. Адже в ігровій формі набагато цікавіше і легше вивчати кольору. Та й взагалі навчання через гру набагато ефективніше!

  2. Робочий зошит для дітей 4—5 років «Веселі кольори» – заслуговує на впровадження в практику, адже дуже прикро, коли в школу приходять дітки, які плутаються в кольорах, а іноді їх і не знають. Маючи такий зошит вдома, цього не трапиться! Пораджу батькам! Дякую за публікацію.

  3. Ігрова методика раннього розвитку дітей з розрізнення кольорів цікава, допоможе в ігровій яскравій формі вивчити і закріпити з малечею основні кольори і їх відтінки та широко використовувати ці знання в оточуючому. Дякую авторам за добірку.