Вивчення абетки для дошкільнят

Лісова абетка

Абетка для дошкільнят

Назва: Лісова абетка

Автор: Невідомий

Формат: PDF

Рік видання: 2014

Кількість сторінок: 32

Лісова абетка допоможе у вивченні української абетки дошкільнятам. Може бути використана батьками для навчання своїх дітей. Адже перш ніж діти навчаться читати їм необхідно вивчити всі літери українського алфавіту. А цей підручник допоможе їм у цьому.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Абетка— це важлива книжка для будь-якої дитини. Адже саме з неї починається знайомство малюка з літерами. Вона допоможе малюку у вивченні літер. На кожній картинці дитина побачить тваринку, назва якої починається з певної літери. Перші кроки в читанні подарують дитині багато позитивних емоцій.

  2. Підручник цікавий, має яскраві ілюстрації на кожній сторінці. Чудовим є те, що на кожну літеру української абетки є відповідна ілюстрація це сприяє кращому запам’ятовуванні. Добре те, що кожна літера міститься на окремій сторінці при вивченні літер це є зручним.

  3. Корисна публікація для батьків. Діти від народження дуже полюбляють тваринок. Вивчення літер за допомогою цієї книжечки стане цікавим веселим заняттям. Малюнки у виданні яскраві, персонажі зображені добрими, віршики цікаві.