Як і де вчити німецьку мову?

Онлайн-школа AlfaGrant пропонує вивчення німецької мови для українців. Формат роботи – індивідуальні онлайн-уроки з викладачем або заняття в мінігрупах. Увага до потреб кожного студента та використання сучасних методів викладання – ось секрет успішного вивчення іноземної мови.

AlfaGrant – це онлайн-школа німецької мови, у якій для кожного студента розробляють індивідуальну програму навчання, беручи до уваги ситуацію, рівень знань та мету. Усіх студентів навчають за комунікативною методикою, тому студенти говорять німецькою впродовж кожного уроку. У школі працюють талановиті й наполегливі педагоги, які знають, як навчити німецької кожного студента.

Тож, якщо ви давно хотіли навчитися говорити німецькою мовою, але знали, як почати вчитися – можете спробувати навчання в режимі онлайн. Такий формат чудово заощаджує час і робить навчання набагато комфортніше. Все, що потрібно – мати ПК та інтернет. Не треба їздити до школи та витрачати гроші на дорогі підручники з німецької – всі матеріали надасть вчитель.

У школі Альфа Грант ви можете:

  • вивчити німецьку для дорослих – від A1 до С2;
  • німецьку мову онлайн для дітей будь-якого віку;
  • підготуватися до вступу в німецький виш;
  • опанувати загальний або спеціалізований курс мови (для бізнесу, медиків, працівників готельно-ресторанного бізнесу, туризму);
  • підготуватися до складання мовних іспитів Goethe-Zertifikat, TestDaF та ін;
  • замовити уроки корпоративної німецької для співробітників вашої компанії.

Викладачі не лише навчать вас граматики та навчать читати, а й справді допоможуть вам заговорити німецькою. Ви навчитеся спілкуватися впевнено й грамотно, забувши про мовний бар’єр. І зможете відчувати себе комфортно в німецькомовному середовищі. Більше про методи навчання можна прочитати на сайті школи https://alfagrant.com/uk.

Після завершення навчання кожен студент отримує Сертифікат про проходження певного курсу німецької. За запитом також можна отримати Довідку про вивчення іноземних мов.

Окрім німецької, в Альфа Грант вивчають французьку мову онлайн, а також італійську, польську, іспанську та англійську. Студентам пропонують безкоштовний пробний урок, на якому можна подивитися, чи сподобався викладач та методика викладання. Перед початком курсу іноземної мови викладач обов’язково визначить ваш теперішній рівень володіння мовою та вашу ціль. Таким чином ви отримаєте індивідуальну програму навчання, розроблену саме для вас. Записатися можна на сайті https://alfagrant.com/uk.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *