Як масове надсилання SMS для бізнесу покращує взаємодію з клієнтами?

SMS-розсилка — це класичний прийом у телемаркетингу. Незалежно від того, яким засобом зв’язку користується ваш клієнт, він отримає такий меседж у будь-якому разі. А якщо замовити масове відправлення SMS для бізнесу на сайті з суттєвим досвідом, то ваші повідомлення отримають унікальний формат. Його зазвичай захочеться відкрити й скористатися пропозиціями, що містяться в ньому. Принаймні, за інформацією з дослідження Укрінформ, «відкриття повідомлень на телефон становить 98%». Користувач обов’язково помітить повідомлення, бо воно вже прийшло прямо на телефон. А ті, кому воно буде цікавою пропозиція з СМС, ще й скористаються нею.

Для чого використовується та якими перевагами відрізняється професійна масова SMS-розсилка для бізнесу?

Такий ресурс за правильної організації дає потужний поштовх для зростання бізнесу. Причому, результат можна отримати швидко та практично без вкладень, якщо на добре перевіреному сервісі замовити масове надсилання SMS для бізнесу. В Україні лідером у даному сегменті вважається SMS CLUB. Досвід компанії, кваліфікований штат, індивідуальний підхід до клієнтів, професійне обслуговування, доступні тарифи дають змогу створювати й застосовувати ефективні віртуальні інструменти для ефективної оптимізації вашого підприємства.

Основні функції

Надсилання повідомлень рекламного характеру через сервіс https://smsclub.mobi/sms-sending/ виконує безліч завдань. Насамперед до них можна віднести:

  • Генерацію лідів. У рекламному повідомленні зазвичай подаються контакти підприємства. А зворотний зв’язок вважається згодою від клієнта на обробку його персональних даних. 

  • Збільшення трафіку. Включення в повідомлення посилання на сайт рекламодавця дає потенційному клієнту привід перейти за вказаною адресою. Сприяє цьому також наявність промокоду.

  • Підвищення лояльності SMS. Оскільки в повідомленні звернення йде персонально до конкретного адресата, то він очікує індивідуального підходу. Таким чином зростає довіра до рекламодавця. 

  • Збільшення продажів. Якщо в SMS використано механізм таргетингу, то це дає можливість повноцінно пройти з покупцем по воронці продажів. Після виконання заявки йому надійдуть вигідні пропозиції та додаткові нагадування від продавця. 

Переваги прийому

Ключові переваги такого варіанту відправки реклами наступні: 

  • Універсальність. Користувач у будь-якому разі отримує повідомлення, навіть якщо не користується жодними соцмережами. І якщо в конкретний момент відсутній Інтернет, то після його відновлення SMS надійде адресатові.

  • Популярність, велике охоплення клієнтської аудиторії, довіра та актуальність. Правильно оформлені масові SMS розсилки для бізнесу, замовити онлайн які можна в SMS CLUB, не сприймаються як спам. 

  • Високий рівень відкривання і зворотного зв’язку. Якісна SMS-розсилка буде відкрита і переважною більшістю клієнтів. А рівень конверсії таких повідомлень із посиланнями становить майже 20%.

  • Безшовність. Це можливість працювати зі змістом СМС без виходу з програми. Клієнт може виконувати оформлення і підтвердження замовлення, а також інші необхідні дії, не втрачаючи залученості в процес.

  • Можливість персоналізації. Це дає змогу клієнту сприймати отримане повідомлення як таке, що адресоване саме йому. Довірі сприяє також можливість оцінки результатів і рівня обслуговування.

Рекомендуємо вам саме через SMS CLUB замовити масове надсилання SMS для бізнесу. Ціни на подібні послуги в нас цілком помірні. А репутація компанії слугує найкращим аргументом на користь вибору цього майданчика для співпраці.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *