У чому переваги вступу до Академії Фінансів та Бізнесу Вістула у Польщі?

Щороку до польських ВНЗ приїжджає багато іноземних абітурієнтів, які хочуть здобути якісну європейську освіту. Вони розташовані у багатьох містах: Варшаві, Вроцлаві, Познані, Лодзі, Щецині та ін. До Топ закладів входить Академія Фінансів та Бізнесу vistula у Варшаві. Вона заснована в 1996 році та пропонує навчання польською або англійською мовами на бакалавраті та магістратурі.

У чому особливості навчання в польській Академії Вістула?

Академія Вістула має високий рейтинг та пропонує студентам безкоштовні мовні курси перед вступом, які тривають два місяці. Є знижка у розмірі 50% на вступну кампанію на осінь 2023 року, при цьому абітурієнтам допомагають з підбором житла.

На бакалавріаті (6 семестрів) можна отримати диплом за такими спеціальностями, як міжнародні відносини, туризм, менеджмент, журналістика, економіка, дієтика та ін. Багато студентів продовжують навчання на магістратурі з метою отримати диплом магістра про закінчення повної вищої освіти.

До затребуваних напрямів відносять англійську філологію, менеджмент, графіку, інформатику, фінанси та бухгалтерський облік. Вчитися польською мовою простіше українським студентам за рахунок схожості мовних та культурних традицій.

Вартість навчання польською доступніше, ніж англійською. Диплом польського ВНЗ котирується у багатьох країнах світу, і це чудова можливість знайти гідну роботу та надалі побудувати успішну кар’єру.

До інших переваг навчання в Академії Фінансів та Бізнесу Вістула у Польщі відносять таке:

  • європейська освітня програма;
  • високий рейтинг Академії;
  • професійна практика;
  • стипендіальна програма;
  • участь у міжнародних програмах;
  • штат висококваліфікованих викладачів;
  • членство у Всесвітній асоціації кооперативної освіти;
  • знижки на освіту та ін.

Академія Вістула пропонує іноземним студентам проживання у комфортному гуртожитку, поряд знаходиться метро, ​​тому легко дістатися будь-якої точки Варшави. У навчальному закладі є спортивні клуби, підготовча мовна школа, фінансова підтримка студентів, додаткові курси та розвинена дослідницька інфраструктура.

Переваги вищої освіти у Польщі

Окрім Варшави, є ВНЗ в інших польських містах. Вибираючи університети Вроцлава, студентам пропонується великий вибір актуальних напрямків за затребуваними професіями.

Вони займають лідируючі позиції у міжнародних рейтингах, а до найвідоміших відносять Університет Бізнесу, Банківської Справи, Природничих Наук та Вроцлавська Політехніка. Це державні та приватні навчальні заклади, вступити до яких можна за спрощеною схемою.

До головних переваг навчання у Польщі відносять високу якість освіти, доступні розцінки, подібність української та польської мови, можливість знайти хорошу роботу в ЄС та інших країнах, лояльне ставлення до студентів. Тому можна поєднувати навчання та роботу, є більше часу для саморозвитку та подорожей.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *