Як можна якісно та ефективно підготуватись до ЗНО 2023?

Зовнішнє незалежне оцінювання – тестування, яке проводиться для випускників середніх шкіл та дає можливість вступу до вищих навчальних закладів. Чим вищий бал отримано – тим більше шансів на навчання за кошти державного бюджету на омріяній спеціальності. Саме тому підготовка до нього зазвичай не відкладається на останній тижні, а починається щонайменше за півроку. Досить часто майбутнім абітурієнтам доводиться звертатись по допомогу – наприклад, на курси “ЗНОгрант“, які вже більш як десять років працюють з випускниками шкіл.

У якому випадку варто займатись додатково?

Звичайно, кожен учень вирішує чи займатись йому з репетиторами або на курсах, самостійно, виходячи з власних обставин. Але є певний перелік випадків, коли така професійна допомога рекомендована:

  • якщо якась тема була пропущена або засвоєна недостатньо – нагадуємо, що зовнішнє незалежне тестування охоплює майже весь курс шкільної програми;
  • якщо рішення про ті предмети, які будуть складатись випускником, було змінено лише напередодні, вже незадовго до іспиту, і знання з певного предмета потрібно досить швидко поглибити;
  • для того, щоб вступити до навчального закладу з високим рейтингом на популярну спеціальність, потрібно отримати найвищі бали.

Досвід проведення НМТ 2022 показав, що майбутнім абітурієнтам потрібно заздалегідь підготуватись до можливих змін не лише у розкладі, але й у програмі тесту, тому потрібно бути впевненим у своїх знаннях. Стороння допомога з боку викладачів у навчальному центрі – це можливість об’єктивно оцінити свої сили та виявити слабкі місця, щоб вчасно їх усунути.

Чому варто обрати курси

Кожен учень може обрати чи буде він готуватись самостійно, чи звернеться до репетиторів або на курси. У кожного варіанта є переваги та недоліки, і все ж найпопулярнішим є саме запис на курси підготовки до ЗНО. Перед початком занять у навчальному центрі всі випускники проходять розподіл на рівні за підготовкою, тестування на якість засвоєння матеріалу. Вже під час проходження програми учні отримують змогу скористатись всіма перевагами:

  • перевірені та ефективні програми підготовки з усіх предметів, які виносяться на оцінювання;
  • досвідчені кваліфіковані викладачі;
  • невеликі групи та комфортні умови навчання;
  • можливість використовувати різноманітні методики;
  • відмінне технічне оснащення кабінетів сучасними засобами;
  • можливість обрати зручний час.

Саме на курсах є можливість проходити пробне тестування під наглядом вчителів – це допоможе краще зрозуміти, як розподіляти свій час та зусилля. Така ЗНО підготовка є найбільш ефективним методом – ті, хто відповідально ставився до процесу навчання, виконував домашні завдання та рекомендації викладачів, зазвичай отримують досить високі бали та можливість вступити коштом держбюджету. Таким чином, відповідальне ставлення до власної підготовки та вчасний вибір якісних занять у навчальному центрі здатні значно підвищити отриманий бал.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *