НМТ з математики: як швидко підготуватись?

Наближається дата проведення НМТ, тому абітурієнти активно готують до тесту. Найскладнішою частиною оцінювання вважають математику, тести з якої на ЗНО провалювала велика частина учнів. Освітній портал Urok.ua та онлайн-школа Mathema розповідають як швидко підготуватися до НМТ з математики.

НМТ з математики

Скільки часу залишилось до НМТ?

Міністерство освіти та науки України затвердило календар проведення Національного мультипредметного тесту на 2023 рік. Основна сесія відбудеться з 5 по 23 червня. Отже, до іспитів залишилось близько місяця, а тому, якщо ви ще не почали підготовку до НМТ, це потрібно зробити негайно.

Чому потрібно готуватись до НМТ з математики?

Математика – один з двох обов’язкових предметів Національного мультипредметного тесту, тому без підготовки до нього не обійтись. Тим паче, що для багатьох учнів математика є одним з найскладніших предметів для вивчення у школі. Тому щороку вступні тести з цього предмету не складають від 20% до 30% абітурієнтів, що часто заважає вступити до бажаного ВНЗ.

Не допомагають і сьогоднішні реалії, адже дистанційне навчання негативно вплинуло на якість освіти. Не всі вчителі можуть доступно пояснити матеріал та приділити достатньо уваги кожному учню в режимі онлайн. Також уроки часто перериваються через повітряні тривоги, а самостійно опрацювати незавершену тему для багатьох учнів буває важко.

Варто також зважати і на особливості НМТ з математики, до яких також потрібно підготуватись. У порівнянні зі ЗНО, на НМТ не буде питань з відкритою відповіддю, а час на складання тесту буде дуже обмежений.

Який найкращий варіант підготовки?

Підготовка до НМТ з математики – це досить складний та тривалий процес. Оскільки до тестування залишилось зовсім мало часу, якісно підготуватись самостійно стає практично неможливо. Найкраще у такому випадку звернутись до кваліфікованих репетиторів, які мають великий досвід у підготовці до НМТ з математики та зможуть допомогти абітурієнту якісно та швидко опрацювати потрібний матеріал.

Вчителі школи Mathema.me мають високий рівень кваліфікації та усі необхідні якості, аби допомогти учню підготуватись до НМТ з математики у найкоротші терміни.

Одна з головних переваг школи Mathema – це урок-діагностика, який триває 55 хвилин. На ньому репетитор познайомиться з учнем та батьками та проведе тестування, аби визначити над якими темами потрібно працювати у процесі підготовки до НМТ. Після цього вчитель складе індивідуальний план, аби підготовка проходила максимально ефективно. Коли до НМТ з математики залишилось так мало часу, дуже важливо дотримуватись цього плану

Варто відзначити, що школа готує абітурієнтів за програмою Міністерства освіти щодо НМТ/ЗНО з математики. Це важливий фактор, адже тести охоплюватимуть практично всі теми зі шкільної програми алгебри та геометрії. Викладачі даватимуть лише той матеріал, який необхідний для вдалого складання НМТ, та не будуть обтяжувати учня зайвою інформацією.

Ще одна перевага школи Mathema – це можливість безкоштовної заміни вчителя. Якщо з будь-яких причин обраний репетитор не влаштовує учня або батьків, менеджери школи підберуть іншого викладача, який буде відповідати вимогам абітурієнта. Така функція може суттєво зекономити час, якого залишилось дуже мало. Не потрібно шукати нову школу, наново визначати рівень знань та фактично починати підготовку з нуля.

Як підготуватись до НМТ з математики у найкоротші терміни?

Важливо розуміти, що підготуватись до НМТ з математики швидко та якісно – не проста задача. Звісно все залежить від поточних знань учня. Для когось буде достатньо пристосуватись до особливостей НМТ та повторити кілька тем, а комусь потрібно розпочати підготовку з початкових етапів. У будь-якому випадку рекомендуємо збільшити кількість годин для підготовки і займатись не лише з репетитором, але і самостійно.

Також при швидкій підготовці до НМТ з математики необхідне максимальне бажання та залученість учня у процес. Репетитор надасть усі необхідні інструменти, навички та знання, які необхідні для вдалого складання іспиту. Проте абітурієнт повинен розуміти важливість засвоєння цього матеріалу та докладати максимум зусиль для якісної підготовки до іспиту.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *