mail@urok-ua.com

Як не згоріти в полум’ї професії.

Корекційна програма для вихователів дошкільних навчальних закладів

Автор: асистент кафдери педагогіки та психології дошкільної освіти Колтунович Тетяна Анатоліївна

Висвітлено теоретичні аспекти проблеми професійного вигорання, ви-значено детермінуючі його виникнення чинники, вирізняльні симптоми, запропоновано психодіагностичний інструментарій та шляхи профілактики синдрому. Подано зразок корек¬ційної програми, створеної на основі авторсь¬кої моделі формування та корекції про¬фесійного вигорання вихователів до-шкільних навчальних закладів та впровадженої протягом 2011-2012 років у дошкільних навчальних закладах. Видання може бути корисним для психо¬логів освітніх закладів, соціальних педагогів, керівників навчальних закладів, педагогічних працівників, працівників центрів медико-соціальної реабілітації, соціально-психологічної допомоги, кризових центрів, студентів педагогічних навчальних закладів.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже актуальна проблема і без перебільшення – дуже корисна програма. Вважаю, що вона буде корисною не лише вихователям, але й вчителям! Автор дуже докладно і змістовно викладає проблему і надає шляхи подолання професійного вигорання. Дякую за чудовий матеріал!

  2. Тетяна Анатоліївна, мене дуже зацікавив Ваш матеріал. Актуальність теми полягає в тому, що в даний час такий синдром, як «емоційне вигорання» вже стає добре знайоме явище в школах.
    Постійна втома, спустошеність, відчуття відсутності соціальної підтримки, постійні докори – є незадоволення професією… Спілкування з педагогами показує, що багато кому з учителів притаманні всі прояви цього феномену.

  3. Корекційна програма для вихователів “Як не згоріти в полум’ї професії” – просто безцінна, особливо в наш сучасний час, коли люди живуть під впливом негативних чинників та в постійному стресі. Вважаю, що це та настільна книга, яка має бути у кожного педагога чи вихователя. Вона уже у моїй творчій скарбничці. Обов”язково пораджу колегам. Щиро дякую за матеріали!

  4. Приємно, що до практиків долучаються науковці і пропонують досить актуальні і продуктивні матеріали з проблеми педагогічного вигорання, окреслюють шляхи його подолання. Наш практичний психолог і вихователь- методист уже ознайомлені з матеріалом і планують роботу з колективом.Від усього колективу дякую за прогресивний порадник. Подальших успіхів!

  5. Шановно Тетяна Анатоліївна! Скачала чудову книгу “Як не згоріти в полум’ї професії”. Нещодавно наш практичний психолог проводила цікавий семінар “Проблеми професійного вигорання”, тому Ваша книга буде корисною і мені. ДЯКУЮ,