mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Як не згоріти в полум’ї професії.

Корекційна програма для вихователів дошкільних навчальних закладів

Автор: асистент кафдери педагогіки та психології дошкільної освіти Колтунович Тетяна Анатоліївна

Висвітлено теоретичні аспекти проблеми професійного вигорання, ви-значено детермінуючі його виникнення чинники, вирізняльні симптоми, запропоновано психодіагностичний інструментарій та шляхи профілактики синдрому. Подано зразок корек¬ційної програми, створеної на основі авторсь¬кої моделі формування та корекції про¬фесійного вигорання вихователів до-шкільних навчальних закладів та впровадженої протягом 2011-2012 років у дошкільних навчальних закладах. Видання може бути корисним для психо¬логів освітніх закладів, соціальних педагогів, керівників навчальних закладів, педагогічних працівників, працівників центрів медико-соціальної реабілітації, соціально-психологічної допомоги, кризових центрів, студентів педагогічних навчальних закладів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 з 5)
1648

Магазин UROK-UA.com

2 коментарів

  1. Приємно, що до практиків долучаються науковці і пропонують досить актуальні і продуктивні матеріали з проблеми педагогічного вигорання, окреслюють шляхи його подолання. Наш практичний психолог і вихователь- методист уже ознайомлені з матеріалом і планують роботу з колективом.Від усього колективу дякую за прогресивний порадник. Подальших успіхів!

  2. Шановно Тетяна Анатоліївна! Скачала чудову книгу “Як не згоріти в полум’ї професії”. Нещодавно наш практичний психолог проводила цікавий семінар “Проблеми професійного вигорання”, тому Ваша книга буде корисною і мені. ДЯКУЮ,