Як підібрати сонцезахисні окуляри за формою обличчя?

Як підібрати сонцезахисні окуляри за формою обличчя?

Високим попитом користуються окуляри для захисту від сонця, оскільки мають масу переваг. Це не лише стильний, а й захисний аксесуар, який захищає очі від несприятливого ультрафіолету у будь-який сезон.

У надійному інтернет-магазині LuckyLook можна підібрати стильні окуляри від сонця від відомих брендів за доступною ціною та з гарантією оригінальності. Досвідчений онлайн-стиліст допоможе підібрати відповідний варіант, враховуючи запити клієнта та форму обличчя. Всі аксесуари високої якості представлені в широкому асортименті на будь-який смак та сезон.

Вибір окулярів за формою обличчя

При купівлі окулярів слід знати свою форму обличчя, щоб вони виглядали красиво та візуально могли скоригувати риси. Форма може бути таких основних типів – овал, серце, квадрат, прямокутник, коло та ромб.

Правильно підібрана модель допоможе підкреслити плюси та приховати деякі недоліки. Так, для власників овального обличчя підійдуть окуляри будь-якої форми та розміру, тому що воно вважається класичним.

Для того, щоб не порушувати пропорції, варто уникати занадто маленьких або навпаки масивних моделей, а також низьких завушників. Для круглого обличчя ідеально підійдуть аксесуари з прямокутною/трапецієподібною формою оправи.

Форма кола або овалу лінз додає круглому обличчю більшої масивності. Для обличчя з формою серце або трикутник підходять окуляри з овальними/круглими лінзами, що дозволяє візуально скоригувати широке чоло та вузьке підборіддя.

Для квадратного обличчя варто купити окуляри від сонця чоловічі із закругленими лінзами, при цьому оправа може бути будь-якого кольору, а вона виготовляється з якісного пластику або металу.

Квадратне обличчя виглядатиме ще масивнішим, якщо підібрати маленькі лінзи у вигляді квадрата/прямокутника. Обличчя «ромб» – це широкі масивні вилиці та вузьке чоло з підборіддям.

У цьому випадку треба обирати овальні або заокруглені прямокутні лінзи. Гострі кути та маленькі лінзи не слід обирати для такої форми. Для прямокутного лінзи повинні бути овальними та витягнутими горизонтально, а також із завищеними дужками.

Для витягнутої та довгастої форми оптимально підходять окуляри від сонця великого розміру, а ось під забороною моделі без оправи.

Рекомендації щодо підбору сонцезахисних окулярів

При купівлі аксесуару слід звернути увагу не лише на форму обличчя, а й на низку інших факторів. До них відносять таке:

  • популярність бренду;
  • ціна;
  • габарити окулярів;
  • довжина завушника;
  • колір та стиль;
  • форма, розмір, колір оправи;
  • тип покриття лінз та ін.

Варто відзначити, що вибір аксесуара залежить не тільки від форми обличчя, а й інших спільних характеристик. Наприклад, для обличчя з дрібними рисами підходять маленькі лінзи, а великого навпаки масивні. Популярною формою лінз є класика, авіатори, фешн, круглі, панто, квадратні, прямокутні, еліпс, кітті, гранді, маска, драгонфлай та ін.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *