mail@urok-ua.com

Як скачати документ чи підручник?

Досить часто, на сайті зустрічаються матеріали, розміщені у спеціальному вікні, де їх можна переглядати онлайн, використовуючи смужку прокручування. Таким чином, зазвичай, розміщені документи зі складною структурою, які досить важко опублікувати на сайті у звичайному текстовому вигляді, або великі документи, на зразок підручників.

Щоб завантажити такий документ на свій комп’ютер, потрібно підвести курсор мишки до верхнього правого краю документа. З’являться дві кнопки: “Збільшити масштаб” та “Відкрити у новому вікні”. Потрібно натиснути на кнопку “Відкрити у новому вікні”.

Як скачати документ

Документ відкриється у новому вікні, де ми також можемо його переглядати онлайн, але також тепер нам стали доступні кнопки “Друк” та “Відкрити оригінал”.

Як скачати документ

Натискаємо кнопку “Відкрити оригінал”. Після чого документ почне завантажуватись на ваш комп’ютер. Документ буде завантажено у форматі PDF.

Якщо у вас немає програмного забезпечення для роботи з PDF файлами, то ви можете завантажити програму: Adobe Acrobat Reader.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Пані Ліліє! Підручник скачався без проблем. Дякую за детальну інструкцію. Чи будете ви виставляти підручники для початкової школи 2015 року видавництва? Цікавить 4 клас. На паралелі 80 учнів, отримали 22 комплекти підручників. Перспективи отримати нові в цьому році – немає. Програма оновлюється, а матеріал підручників 2004 року не відповідає вимогам часу.

    1. Важко сказати, якщо буде час то так, але поки таких планів немає. Просто немає часу цим зайнятись. Бачила сайти на яких тільки підручники виставлені, то вони напевно точно розмістять.

  2. Дякую за таку корисну інструкцію “Як скачати документ чи підручник. Безумовно на сайті багато цікавих матеріалів і хоча вже відома адреса, де шукати, але зручно деякі матеріали мати на своєму компьютері. Спробую скористуватись