Як скачати презентацію?

Скачати презентацію дуже просто. Подивіться на дату публікації де розміщена презентація, та натисніть відповідну кнопку “Завантажити” на цій сторінці. Відкриється папка з усіма презентаціями та іншими документами за цей місяць. Там ви і знайдете свою презентацію та зможете завантажити її на свій комп’ютер натиснувши відповідну кнопку.

2014

2015

2016

Січень

01

Завантажити Завантажити

Лютий

02

Завантажити Завантажити

Березень

03

Завантажити Завантажити

Квітень

04

Завантажити Завантажити Завантажити

Травень

05

Завантажити Завантажити Завантажити

Червень

06

Завантажити Завантажити Завантажити

Липень

07

Завантажити Завантажити Завантажити

Серпень

08

Завантажити Завантажити Завантажити

Вересень

09

Завантажити Завантажити Завантажити

Жовтень

10

Завантажити Завантажити Завантажити

Листопад

11

Завантажити Завантажити Завантажити

Листопад

12

Завантажити Завантажити Завантажити

Як переглядати презентацію?

Усі презентації розміщені на цьому сайті, можна переглядати онлайн. Для перегляду презентації, ви можете скористатись такими кнопками:

Вікно перегляду презентації

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

43 коментарі

 1. Щиро дякую! Дуже гарна презентація! Чудовий матеріал. Хочу скачати, але не знаю як.

 2. Допоможіть, будь ласка, скачати презентацію за 12.02. 2017 р. на тему “Обчислення значень виразів. Розв”язування задач

 3. Добрий день! Допоможіть, будь ласка, завантажити презентацію до теми ” Профілактика захворювань нервової системи” ( урок-ефір телепередачі). 17.04.2017 р. Дякую !!!!!

 4. Доброго вечора! Багато класних презентацій! Але, на жаль, завантажити не можу… Допоможіть, будь ласка!

 5. допоможіть завантажити презентацію проекту сортування сміття для учнів поч класів

 6. Як можна надрукувати захід ” Розстріляне відродження” з презентацією для 11 класу

 7. Допоможіть, будь ласка , скачати презентацію до розробки відкритого уроку зарубіжної літератури у 5 класі .

 8. Презентація до уроку основ здоров’я у 2 класі Культура харчування. Правила поведінки за столом Автор: вчитель початкових класів Сидорук Людмила Василівна Допоможіть завантажити

 9. Доброго дня.Допоможіть будь ласка скачати презентацію з української мови 4 клас. Змінювання дієслів за часами.

 10. Добрий вечір! дякую за відповідь, але я не змогла скачати презентацію до уроку з образотворчого мистецтва 6 клас. Пейзаж.за 17.06.2015. Я відкрила по таблиці, але в переліку там немає такої презентації…

 11. Дуже сподобався тренажер для учнів 2 класів. Для моїх чомусиків буде надзвичайно корисним та цікавим. Довго такі вправи шукала!
  Підкажіть як скачати

 12. Для того щоб скачати подивіться у малюнки нижче
  http://i.piccy.info/i9/ae6aff53152c4c691d2910b44f3111d8/1497438226/101677/1154096/msg1.jpg
  http://i.piccy.info/i9/a46cf6642f54757afc89bfd1a794ffb8/1497438586/80933/1154096/msg2.jpg
  Якщо ж все рівно не відображається, то зайдіть у гугл під своїм акаунтом, або створіть та зареєструйте такий коли нема, і спробуйте ще раз.

 13. Доброго дня будь-ласка допоможіть скачати презентацію “Урок-телеефір” з літературного читання 4 клас

 14. звичайно, адже ніколи раніше, не скачувала презентацій, а тут так доступно і покроково все пояснено. Доцільним вважаю матеріал, для збагачення власних навиків.

 15. Доброго дня! Після скачування презентації вона перестає бути інтерактивною – не працюють гіперпосилання. Що порадите?

 16. Доброго дня, Ліліє! Дуже сподобалась презентація до відкритого уроку з математики у 4 кл. на тему “Поняття про швидкість. Задачі на знаходження швидкості руху” вчительки Дмитренко Інни Михайлівни. Але ніяк не можу скачати. Якщо можна, вишліть її мені, будь ласка, на пошту [email protected]

 17. Чомусь не вдається скачати презентацію на свій комп’ютер. Як це зробити – написано чітко і зрозуміло, а от коли натискаю на опції – з’являється “Відкрити замітки доповідача “. А “Відкрити редактор” та “Друк”, як зображено на інструкції немає. Можливо я роблю щось не так?

  1. Ні, ви все робите правильно, але, щойно сама помітила. Презентації знаходяться на диску Гугл. На сайті розміщено лише код презентації. І виявляється що вони щось там собі поміняли і тепер уже неможливо скачати презентацію. Бо немає потрібних пунктів. Тобто інформація на цій сторінці уже застаріла і не відповідає дійсності. На жаль, змінювати код на всіх сторінках з презентаціями щоб їх можна було скачати, це дуже багато роботи, тому поки що не будемо цього робити. Будемо сподіватись що Гугл знову щось там у себе поміняє і все стане так як раніше. Ну звісно, якщо з часом нічого не зміниться, то прийдеться щось із цим робити.
   Але поки давайте трішки зачекаємо. Думаю, вони усе виправлять і тоді можна буде скачувати.

    1. В принципі якщо не хочете чекати, то напишіть посилання на сторінку з презентацією, і я вам її вишлю. Бо невідомо коли вони виправлять ситуацію. І чи виправлять взагалі. По суті то повинні виправити. Бо якось гірше зробили.
     Так уже було з документами, але потім стало все нормально. Тому думаю що через деякий час з презентаціями теж усе налагодиться. Напевно вони знову щось змінюють, чи якийсь функціонал додають.

      1. Дуже гарна розробка . Але мені не вдається скачати презентацію. Прошу скинути на почту [email protected]