Як вступити до приватної англійської школи у Києві?

Британська міжнародна школа BISU запрошує дітей віком від 3 до 18 років на навчання. Ось уже 25 років тут успішно реалізують британський підхід до освіти. Освітній комплекс має 2 кампуси в Києві, які складаються з дитячого садочка, початкової та середньої шкіл. Також з 2000 року працює 1 кампус в Дніпрі. Більш детальну інформацію про приватну школу можна знайти на сайті закладу http://britishschool.ua/uk/dnipro.

Висококваліфікований педагогічний персонал проводить навчання та виховання учнів за найвищими британськими стандартами. В результаті діти досконало володіють англійською мовою, вступають до кращих навчальних закладів не тільки Великобританії, а також інших країн Європи та Північної Америки, досягають чималого успіху у сфері політики, науки та бізнесу.

Середня британська міжнародна школа: переваги навчання

Все більше і більше батьків прагнуть забезпечити дітям найкращу освіту. Основні переваги навчання в англійській школі в Києві:

  • BISU – це білінгвальна школа, де за бажанням дитина отримує додатково атестат українського державного зразка;
  • індивідуальний підхід до кожного учня та використання найсучасніших технологій під час навчання;
  • всі випускники без винятку складають Cambridge Checkpoint, Кембриджські іспити IGCSE та іспити за програмою Міжнародного бакалаврату IB Diploma.

Змалечку вивчати іноземну мову в повністю англомовному середовищі й при цьому не покидати територію нашої країни – це чудовий шанс, яким не варто нехтувати. Скористайтеся ним разом із британською школою в Києві!

Вступна кампанія

Найпрестижніша міжнародна британська школа в Києві відкрила набір на 2022-2023 навчальний рік. Оскільки основна мова навчання – англійська, від учнів (в залежності від віку) очікується відповідний рівень володіння нею. Згідно з правилами, діти, які бажають навчатися в дитячому садку та початковій школі, повинні пройти співбесіду. Під час розмови учні та вчителі вчаться взаємодіяти, щоб надалі не виникало труднощів із засвоєнням програми.

Після зарахування юних школярів чекає повне занурення в англомовне середовище, яке дозволить їм значно розширити свої знання іноземної мови перед вступом до середньої школи.

Учні, які бажають навчатися в 1-6 класах, повинні надати документи, що підтверджують їх успішність в попередніх освітніх закладах. В іншому випадку потрібно пройти офіційну співбесіду.

Якщо ж учень подає заявку на навчання в 7-9 класах приватної школи, крім офіційної співбесіди, потрібно скласти іспит на знання англійської мови та математики.

Подбайте про якісну та хорошу освіту дітей уже сьогодні, адже в майбутньому це відкриє їм двері в найкращі університети світу.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *