Як закінчити навчальний рік без гори контрольних робіт

Для когось закінчення навчального року асоціюється зі святом Останнього дзвоника, для когось — із написанням і перевіркою десятків підсумкових робіт. Це стрес не тільки для учнів, а й для вчителів. Адже вони можуть днями перевіряти після уроків підсумкові роботи, щоб швиденько виставити всі річні оцінки й закрити звітність. 

JustClass

Для спрощення роботи вчителям в Україні наприкінці січня цього року запустили освітній сервіс. Це безкоштовна платформа, на якій вчителі можуть задавати готові домашні завдання з 11 предметів. А саме з англійської мови (3–11 класи), математики (1–6 класи), алгебри (7–11 класи), геометрії (7–11 класи), української мови (5–11 класи), української літератури (5–11 класи), історії України (5–11 класи), біології (6–11 класи), хімії (7–11 класи), зарубіжної літератури (6–7 класи), географії (6–9 класи). 

Зараз на платформі доступно понад 25 000 інтерактивних вправ, що повністю відповідають шкільній програмі й містять елементи гри. Серед них ребуси, тести, анаграми, біологічні, хімічні й математичні задачки, карти, вправи для роботи з аудіо, текстами й багато іншого. Ще більше предметів очікується на початку наступного навчального року.

Ця платформа особлива тим, що вчителю просто тільки вибрати цікаві йому вправи та надіслати згенероване посилання учню. Система автоматично перевіряє виконані вправи й виставляє оцінки. Усі бали та перевірені роботи постійно зберігаються в особистому кабінеті вчителя та учня. Це особливо зручно для вчителів, у яких кілька класів або предметів.

А ще на можна встановити дедлайни та часові обмеження на виконання вправ. Це допомагає фізично зробити списування максимально незручним і у такий спосіб запобігати йому. Бо за таких умов учні просто не мають часу шукати правильні відповіді в інтернеті або радитися з однокласниками.

З JustClass вчитель може буквально за 5 хвилин до контрольної роботи вибрати вправи, згенерувати посилання й надіслати його учням на початку уроку.  І щойно учні виконають вправи, вони відразу побачать свої бали. 

Тож, чи готові ви забути про перевірку підсумкових робіт і насолодитися закінченням навчального року?

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *