Як заморозити дріжджове тісто?

Тісто

У харчовій промисловості дедалі частіше використовують метод шокового заморожування. Для цього знадобиться спеціальне промислове обладнання, яке пропонує українська компанія Frios.

Швидкий та зручний спосіб заморозити різні продукти, у тому числі дріжджове тісто – шокова заморозка обладнання для якого представлене камерами нового покоління. Менеджер-консультант допоможе підібрати модель з огляду на запити потенційного замовника.

Особливості шокового заморожування дріжджового тіста

У промислових масштабах шокове заморожування продуктів, у тому числі й тіста, дозволяє продовжити термін зберігання, зберегти якісні та смакові характеристики. За рахунок максимально швидкого охолодження утворюються мікрокристали на відміну від звичайного процесу.

Застосування камер шокової заморозки дозволяє заощадити виробничі ресурси та час, підвищити продуктивність праці та раціонально використовувати площу. До інших конкурентних переваг такого обладнання відносять:

  • збереження структури та якості продукту;
  • енергоефективність та надійна робота камер;
  • мінімальна усушка продукції;
  • простий спосіб управління;
  • тривалий експлуатаційний термін;
  • поліпшення товарного вигляду та ін.

Морозильні та холодильні камери купити можна в українській компанії Frios, яка спеціалізується на постачанні сертифікованого обладнання за доступними цінами та гарантує якість.

Як зберігати та заморожувати дріжджове тісто вдома?

У домашніх умовах зберігати дріжджове тісто без холодильника, тобто за кімнатної температури, допускається протягом 2,5 годин. Якщо в кімнаті спекотно, цей час скорочується до однієї години.

Так як дріжджове тісто не можна тривалий час зберігати в холодильнику, оптимальним способом стане його заморозка. При температурі в діапазоні -16…18◦С його можна зберігати до трьох місяців.

Заморожувати таке тісто краще відразу після його замішування. Краще зберігати продукт порційно, оскільки він не підлягає повторному заморожуванню. Дріжджовому тесту необхідно надати плоску форму та помістити у пакет.

Зберігають продукт також у зручних пластикових контейнерах чи харчовій плівці. Зручно зберігати дріжджове тісто для піци у морозилці. Для цього слід його попередньо розкотити та надати потрібної форми заготовці. Зберігати такий продукт можна у морозилці при температурі близько -15◦С протягом 6 місяців.

Здобне та нездобне дріжджове тісто чудово зберігається в морозильній камері протягом двох місяців та при температурі -18◦С. Це може бути не лише тісто, а й напівфабрикати у вигляді булочок, рулетів та інших видів хлібобулочних виробів.

Важливо не лише правильно заморозити тісто, а й розморозити цей продукт. Для цього його слід перекласти з морозилки в холодильну камеру, і залишити там на якийсь час (від 3 до 12 годин) в залежності від об’єму. Не варто для прискорення процесу розморожування використовувати сторонні фактори: гарячу воду або прилади опалення, оскільки дріжджове тісто погано переносить високі температури.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *