Які існують анаболічні препарати для набору м’язової маси?

Заняття деякими видами спорту, такими як бокс, важка атлетика, бодибілдинг, вимагає від спортсмена багато зусиль, дотримання режиму сну, фізичних навантажень та відпочинку. З метою прискореного набору м’язової маси використовуються анаболічні препарати, основною складовою яких є синтетичний тестостерон. Сьогодні купити анаболіки в Києві можливо як в стаціонарних аптеках, так і на спеціалізованих інтернет-майданчиках.

Основні переваги приймання анаболічних стероїдів

З усіх груп препаратів для набору маси найпопулярнішими серед бодибілдерів є анаболічні стероїдні засоби. Вони дозволяють швидко набрати м’язову масу, скоротити час відновлення після травм чи серйозних фізичних навантажень. На сайті https://steroidshopua.com/uk/category/22/ можливо придбати сертифіковані анаболіки у вигляді таблеток чи ін’єкцій за доступною вартістю та з доставленням по Україні.

Приймання анаболічних стероїдів для спортсменів має наступні переваги:

 • підвищення загального рівня фізичної сили та витривалості при фізичних навантаженнях;

 • насищення організму киснем;

 •  прискорення набору м’язової маси та отримання рельєфного тіла;

 •  зміцнення кісток та м’язів;

 • прискорені терміни відновлення організму;

 •  підвищення настрою та лібідо.

В залежності від поставлених цілей та досвіду спортсмена, анаболічні стероїди приймаються у вигляді курсу в поєднанні з іншими препаратами або ж як монотерапія.

Як швидко набрати корисну м’язову масу

Бодибілдинг – це один з найпопулярніших напрямків спорту, в пріоритеті якого стоїть набір корисної м’язової маси. Для цього потрібно дотримуватися декількох правил:

 •  дотримання режиму тренувань та відпочинку;

 • збереження ритму частоти та тривалості тренувань в залі чи на свіжому повітрі;

 •  правильне, збалансоване харчування;

 • якісний підбір препаратів з групи спортивної фармакології.

Силові показники самостійно покращуються під впливом регулярних тренувань та при дотриманні спеціальної дієти. Прийняття додаткових препаратів починається приблизно після 6-7 місяця від початку тренувань і підбирається індивідуально. Дозування та тривалість курсу конкретної фармакології залежить від ваги спортсмена, його фізичного здоров’я, емоційного стану та інших моментів. Перші результати після приймання анаболіків можливо побачити вже через декілька тижнів від початку терапії.

Групи препаратів для набору м’язової маси для бодибілдерів

Сьогодні дуже широкий вибір препаратів у спортивній фармакології, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного атлета, в залежності від поставлених цілей.

Всю спортивну фармакологію для набору маси можна умовно розділити на три групи.

 1. Стероїдні анаболічні засоби. Основним компонентом таких препаратів є синтетичний тестостерон та його аналоги. Такі препарати реалізуються у вигляді таблеток та ін’єкцій.

 2. Гормони росту. Такі засоби допомагають швидко набрати корисну масу тіла, пришвидшити репараційні процеси. Приймаються, як правило, атлетами з великим досвідом вживання спортивної фармакології. При високих дозах гормон росту потрібно комбінувати з інсуліном.

 3. Пептиди. Головні їх задачі – нарощування м’язової маси та зниження кількості жирових клітин.

Для запобігання розвитку побічної дії приймання стероїдів та інших видів препаратів спортивної фармакології слід сувородотримуватися дозування та тривалості курсу. Також не можна приймати засоби після закінчення терміну їх придатності. При виникненні небажаних реакцій організму слід звернутися до свого сімейного лікаря.

Замовити стероїдні анаболічні засоби в Україні в онлайн-режимі можливо в інтернет-магазині «Стероїд Шоп» за доступною вартістю та з оперативним доставленням. Для клієнтів доступні два види оплати: на рахунок чи банківську картку.

Небезпека самолікування стероїдними препаратами

Практика з усього світу показує, що повністю безпечних стероїдних препаратів не існує. Вони всі мають негативний вплив на організм різною мірою.

Окрім цього, ринок щорічно поповнюється десятками нових засобів. Одна і та ж активна речовина випускається в різноманітних фармакологічних формах, відрізняється різними властивостями, може по-різному називатись. Препарати можуть бути оригінальними та скопійованими – дженеріки.

Кожний продукт спортивної фармакології здатний викликати побічні реакції. Це залежить від індивідуальних особливостей організму та якості самого медикаменту. Чим більше одночасно атлет приймає АС, тим вище ризик.

Тому вкрай важливо перед початком курсу пройти ретельний огляд у лікаря та виявити ймовірні захворювання, протипоказання. Спеціаліст також допоможе коректно розрахувати норму та дозування препарату, призначить допоміжні, профілактичні, відновлювальні засоби для післякурсової терапії.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *