Які кисневі концентратори можна використовувати в домашніх умовах

Кисневі концентратори – апарати, здатні з атмосферного повітря видобувати оксиген, який необхідний людині для дихання. Вони здатні забезпечити людському організму життєво важливі функції.

Фільтри, якими оснащені апарати, відсівають азот, після чого кисень прямує до ресивера. Тут він накопичується, зволожується, після чого направляється до дихальної системи людини.

Кисневі генератори відрізняються простотою експлуатації. Вони складаються з двох цеолітових циліндрів однакового розміру, які за формою схожі на кульки і є головними елементами пристрою. Через ці циліндри проходить повітря, наче через решето, внаслідок чого азот затримується і пропускається О2. Продуктивність приладів може бути від одного до десяти літрів, і навіть більше.

Які засоби можна замовити у магазинах медтехніки

За потреби, замовити медичне кисневе обладнання можна за наступними основними групами:

Для використання у медичних установах

Професійні моделі генерують О2 до 15 л/хв. і навіть більше. Такі прилади незамінні в палатах реанімації, оскільки забезпечують киснем апарати штучної вентиляції легень. Також завдяки їм у лікарнях, пологових будинках, медичних центрах, шпиталях вирішуються інші завдання, де неможливо обійтися без медичного кисню.

Для застосування на дому

Купити кисневий концентратор для дому можна для проведення кисневої терапії, призначеної лікарем, приготування смачних та корисних пінних коктейлів. Замовити техніку від виробника в інтернет-магазині OSD можна продуктивністю від 3 до 9 л на хвилину.

Окремою групою варто виділити портативні пристрої. Їх використовують у роботі лікарі швидкої допомоги. Такі моделі можна також брати із собою у відрядження, подорож. Вони працюють від бортової мережі автомобіля, електричної мережі та акумуляторної батареї. Тривалість роботи переносного апарату може становити від 1 до 8 годин.

Як класифікуються прилади щодо продуктивності

Згідно з цим критерієм, медичні кисневі концентратори бувають:

На один літр

Здатні виробляти один літр оксигену за хвилину і призначені для експлуатації у побуті та лікарями, що працюють на виїзд. Мають невеликі габарити, легку вагу, працюють від акумулятора. Такі прилади часто беруться із собою у поїздки.

На три літри

Ці моделі вважаються універсальними. Крім домашнього використання, вони знайшли своє призначення у установах санаторного типу, фітнес-центрах, СПА салонах. Працюють такі пристрої практично безшумно. Їх звукове тло можна порівняти з шелестом листя на вітрі.

На п’ять літрів

Пристрої такої продуктивності також експлуатуються у різних умовах. Вони можуть бути рекомендовані для використання у побуті та зустрічаються у стаціонарах.

На понад десять літрів

Такі кисневі апарати для дихання здатні видавати 10 і більше літрів оксигену. Часто їх використовують у відділеннях реанімації разом із апаратом для проведення штучної вентиляції легень.

Як зробити правильний вибір

Щоб купити кисневий концентратор в Україні, який задовольнить потреби хворого, варто звернути увагу на його продуктивність, компанію-виробника. Важливими критеріями також є:

  • рівень концентрації О2;
  • вага та габарити;
  • шумові характеристики;
  • наявність додаткових функцій;
  • особливості установки.

Також апарат обов’язково повинен бути сертифікований.

Правильно вибрана техніка для профілактики і лікування в домашніх умовах спрощує процес реабілітації та сприяє швидкому одужанню.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *