Задачі за сюжетами українських народних казок для учнів 1 класу

Автор: вчитель початкових класів Альошкіна Лариса Борисівна

Задачі за сюжетами казок

Народна творчість – невичерпне джерело духовності, християнської моралі, дієвий засіб впливу на свідомість дитини. І особливе місце у становленні особистості посідають казки. Казкові персонажі захоплюють, дитина ними пишається або засуджує їхні вчинки, радіє і хвилюється разом з героями. Як би там не було, а байдужим не залишається ніхто. Казки стають для дитини найкращими друзями і порадниками, очищають душу і пробивають джерельця доброти і любові до світу, в якому так багато жорстокості, ненависті, зла. Через все життя людина проносить щемливий спогад про ті далекі дитячі почуття. Тому вчителеві варто заповнити світ дитинства барвистими враженнями, дбати, щоб процес навчання не обтяжував, а захоплював учнів сповна. І допоможуть у цьому казки.

Задачі за сюжетами казок для 1 класу

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Дуже цікаві задачки. А що потрібно в такому віці? Звісно цікаві казки. Такими завданнями вчитель тільки приваблює дітей і заохочує, щоб вони полюбили математику. Вони захоплюють і викликають інтерес. Дякую вам.

  2. Ларисо Борисівно, чудова робота, виконана з великим смаком та любов’ю. Знайомі казки наповнюють доступні та зрозумілі задачі емоційним змістом, захоплюють їх та спонукають до результативної роботи. Спасибі за творчу доробку.

  3. Навчати дітей математики через казку – гарний вибір автора. Цей метод захоплює, разом з тим дитина пишається або засуджує вчинки героїв, радіє і хвилюється разом з ними. Впевнена, що байдужих на уроці не буде. Казки пробивають корінці доброти і любові до світу, в якому так багато жорстокості, ненависті, зла. Дякую автору.

  4. Дуже цікаво. Вислів правдивий: “У талановитого вчителя – обдаровані учні”. Ларисо Борисівно, ваш посібник дуже цікавий, оригінальний і стане у пригоді будь-якому учителеві. Щиро дякую, що поділилися з “народом” своїми надбаннями.

  5. Лариса Борисівна творчо підійшла до обчислення задач різного типу. В даному посібнику вдало поєднано уроки математики з читанням. Думаю, що діти цього вчителя мають не лише високу техніку читання, а й чудові обчислювальні навички.