mail@urok-ua.com

Заняття з дитячої аквааеробіки на літній оздоровчій період

Автор: інструктор з фізкультри Чекулаєва Мілена Володимирівна

інструктор з фізкультри Чекулаєва Мілена ВолодимирівнаКалендарно-тематичне планування занять з дитячої аквааеробіки за програмою «Афаліна» – це  моделі занять за тематичними модулями програми «АФАЛІНА».

Раціональне планування педагогічного процесу є важливим фактором для ефективної реалізації завдань парціальної програми з дитячої аквааеробіки дітей середнього дошкільного віку. Згідно з нашою програмою, основною формою навчання є заняття, яке в середньому триває від 15 до 25 хвилин (для підгрупи дітей) і складається з чотирьох частин. Навчальний цикл на літній період складає 40 занять; 5 занять на тиждень, які проводяться кожного дня, починаючи з середини червня до середини липня. Навчальний цикл завершується спортивним святом «День Нептуна» , «Пригоди Маленької Перлинки».

Програма складається з 9 тематичних модулів: «Знайомство з водою», «Золоті рибки», «Морські тварини», «Морські рослини», «Птахи», «Водний транспорт», «Морські професії», «Природні явища», «Свято Нептуна».

МОДЕЛІ ЗАНЯТЬ ЗА ТЕМАТИЧНИМИ МОДУЛЯМИ ПРОГРАМИ «АФАЛІНА»

Тематичний модуль № 1 «Знайомство з водою».

Календар занять: №№ 1-5: третій  тиждень червня.
Завдання: 1.1.Зміцнювати здоров’я, забезпечувати гармонійний розвиток усіх систем організму дитини.

2.2.Формувати уміння дитини різностороннє та безпечно виконувати рухові дії у водному середовищі.

3.2.Виховувати бажання дотримуватися правил безпеки рухової діяльності у водному середовищі та за його межами.

Обладнання: тенти від сонця, гумові  масажні килимки, гумові рибки (човники, м’ячики), музичний центр.
Вступна частина ДИХАЛЬНА ГІМНАСТИКА. «Послухаємо своє дихання».
Підготовча частина Комплекс № 1 «Афаліни».
Основна частина Ігрові завдання по удосконаленню орієнтування в просторі. «Нелюдяний острів».

Таблиця 3. Ігрові завдання по удосконаленню балансування. «Черепахи чи крабики?»

КОМПЛЕКС ВПРАВ АКВААЕРОБІКИ. «Хто живе у морі?»

РУХЛИВІ ІГРИ. Рухливі ігри з видихом у воду. «Доженіть мене». «Спіймай рибку (човник)».  «Спіймай водичку». «Маленькі та великі ніжки».

ВОДНИЙ СТРЕТЧІНГ. «На морі».

Заключна частина ДИХАЛЬНА ГІМНАСТИКА.  «Дихаємо тихо, спокійно і плавно».

ЕТЮДИ З ПСИХОГІМНАСТИКИ. «Сонечко і хмарка».  «Дзеркало».

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 оцінок. Рейтинг публікації: 4.8 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект заняття з грамоти для дітей дошкільного віку “Допомога казковим героям” Конспект заняття з грамоти для дітей дошкільного віку "Допомога казковим героям" Автор: вихователь Терещук Наталія Миколаївна В своєму занятті я використала: психогімнастику, дихальну гімнастику,роб...
Театралізація власної казки “Чому ялинку наряджають” для дітей середнього дошкільного віку Театралізація власної казки "Чому ялинку наряджають" для дітей середнього дошкільного віку Автор: вихователь Черняк Ольга Степановна Цю казку можна включити, як до новорічного сценарію старших дошкі...
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
59898

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дуже вдало підібрані заняття які пов’язані між собою. Всі вони є комплексом який направлений на оздоровлення дітей в літній період . Підібрані ефективні методи та прийоми, розроблені вправи на дихання, психологічні вправи, рухливі ігри, етюди з психогімнастики . Дуже корисний матеріал для вихователів дитячого садка.