Затишок і комфорт у ваших квартирах

Купуючи металопластикові вікна, кожен хоче, щоб вони прослужили якомога довше. На сьогоднішній день компанія Salamander займає свою нішу в багатьох галузях відразу. Компанія Саламандер відома багатьом українським покупцям віконної продукції.

Величезний вибір виробників на українському ринку, не заважає компанії користуватися великим попитом серед наших клієнтів. За останні 30 років виробництва металопластикових конструкцій та мільйони задоволених клієнтів – це хороший показник довіри споживачів до компанії.

Зарекомендували себе різні моделі знаходяться в лідерах з продажу, а нові інноваційні системи починають захоплювати світовий ринок віконної продукції. Серед безлічі фірм, що продають вікна з металопластикового профілю в Україні, “salamander окна” компанія  яка вигідно відрізняється наявністю власного виробництва, оснащеного сучасним обладнанням.

Також, ви можете ознайомитися з кращими бригадами, які роблять ремонт квартир в Києві, які увійшли в рейтинг компаній по ремонту квартир на цьому сайті.

Маючи штат фахівців, які пройшли спеціальну підготовку, тут можуть запропонувати клієнтам повний комплекс послуг, пов’язаних з виготовленням, встановленням та обслуговуванням пластикових вікон.

На початковому етапі в їх перелік входять:

 • безкоштовний виїзд замірника, зняття розмірів віконного (дверного) прорізу, надання консультаційної допомоги з вибору найбільш підходящого профілю і типу скла;
 • дизайнерські послуги по підбору відповідного кольору рам світлопрозорих конструкцій, а також їх змін і наявності декоративних елементів (особливо якщо справа стосується скління котеджів та індивідуальних житлових будівництв – підбір вікон проводиться з урахуванням їх архітектурних особливостей і обраного стилю дизайну екстер’єру);
 • ​виготовлення світлопрозорих конструкцій з оригінального фірмового профілю “Salamander” за результатами індивідуальних вимірів, відповідно до замовлення;
 • доставка готових конструкцій спеціалізованим транспортом компанії з забезпеченням їх збереження при транспортуванні;
 • професійний монтаж вікон і дверей в квартирах, приватних домоволодіннях, котеджах і офісах силами спеціально навчених бригад.

salamander окна

На надані послуги, аж до монтажу, компанія надає офіційну гарантію на термін до 3 років. Компанія “Salamander” пропонує всім своїм клієнтам сервісне обслуговування пластикових вікон, що включає в себе гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також ремонт.

До переліку робіт з обслуговування вікон входять:

 • діагностика і профілактичний огляд з метою виявлення  в процесі експлуатації дефектів і несправностей;
 • перевірка всіх вузлів і механізмів з регулюванням фурнітури;
 • перевірка щільності притиску;
 • чистка та змащування ущільнювачів і елементів фурнітури;
 • сезонне обслуговування вікон з герметизацією їх на зимовий період;
 • заміна зношених ущільнювачів і елементів фурнітури;
 • усунення зсувів, провисань і нещільного прилягання стулок.

Тут для вас створять затишок і комфорт у ваших квартирах.

Правильна організація і порядок проведення робіт дасть вам можливість не тільки зекономити гроші та час, але й допоможе почувати себе комфортно не тільки після закінчення всіх робіт, але і під час їх проведення.

Зробіть правильний вибір, зверніться до надійного і перевіреного підрядника!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *