Цікаві задачі з математики для 2 класу

Цікаві задачі з математики

Шукаєте цікаві задачі з математики для 2 класу? Вітаю ви їх знайшли. До вашої уваги цікава добірка задач з математики у електронному вигляді у форматі pdf. Ви можете спокійно переглянути дану збірку онлайн прямо на сайті і якщо вам сподобаються ці задачі, то можете спокійно завантажити їх на власний комп’ютер для подальшої роботи з ними. З допомогою цих задач ви можете урізноманітнити ваш урок математики у 2 класі. Розробити свої власні цікаві контрольні роботи, які дадуть змогу перевірити знання ваших учнів не лише з математики але ї логіки. Оскільки для вирішення багатьох задач потрібно мати добре розвинуте логічне мислення.

Значною перевагою представленої збірки є те що у ній знаходяться не лише задачі, але і також відповіді до них. Тому у вас не виникне жодних проблем їз поясненням та вирішення тієї чи іншої задачі. Усі відповіді можна переглянути у другій половині цього ж самого документу. На цьому все. Бажаю успіхів!

Цікаві задачі з математики для 2 класу

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Задачі цікаві, різноманітні. Я вважаю чим більше цікавинок на уроці, тим учні більше люблять цей предмет і цівавляться ним. Ці задачі розвивають логічне мислення і творчу уяву. Їх можна використати для проведення тижня математики, математичного аукціону, брейн-рингу тощо. Дякую вам.

  2. Згодна, на уроках математики потрібно практикувати різні прийоми, щоб формувати в дітей критичне та логічне, творче мислення. Цьому сприяє використовування на уроці цікавих задач та задач-жартів, числових, геометричних головоломок, математичних ребусів, які формують в дітей критичне та логічне мислення, творчу уяву.

  3. Впевнена, вчителі молодших класів будуть щиро вдячні за можливість скористатися чудовою збіркою задач, що має такий різноманітний спектр завдань та широке поле застосування. Деякі з задач можна використати і для учнів 4 – 5 класів з метою активізації пізнавального інтересу.

  4. Задачі підібрані на розвиток логічного мислення. Деякі з них можна додавати до різнорівневої контрольної роботи. Добре і те, що є відповіді. Дякую за збірку.