Цікаві задачі з математики для 3 класу

Цікаві задачі з математики для 3 класу

Хочете зробити цікавий урок математики у 3 класі? Ну що ж спробуємо допомогти вам у цьому. Пропоную скористатись для цього добіркою цікавих задач з математики для 3 класу. До збірки входять 141 задача. Також окрім самих задач (перша половина документу) у збірці є і докладні відповіді пояснення до них (друга половина документу). Відповіді допоможуть докладно пояснити принцип вирішення задачі учням, а також стануть у пригоді при виникненні труднощів із розв’язком тієї чи іншої задачі.

Загалом збірник розроблено відповідно нової програми з математики для учнів 3 класу. Сподіваємось він стане вам в пригоді у розробці цікавих, нестандартних уроків математики. Переглянути увесь список задач ви можете у вікні нижче, і за бажанням легко завантажити його на свій комп’ютер для подальшої роботи.

Цікаві задачі з математики для 3 класу з відповідями

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 коментарів

  1. Кожного уроку математики намагаюся розв`язати хоча б одну логічну задачу. Шкода, що матеріал у рdf форматі. Хоча можна надрукувати на листках і просто зачитувати дітям задачу. А як пояснити теперішним дітям, що таке “суботник”?

  2. Навчання математики напевно і не можливо без цікавинок, це саме ті родзинки, які роблять дані уроки “смачнішими”! Такі цікаві задачі дуже подобаються учням і викликають інтерес до вивчення даного предмету. Дякую за цікавий матеріал.

  3. Спасибі авторам за цікаву розробку. Особлива вдячність за задачі з логічним навантаженням, що так необхідні для розвитку критичного та логічного мислення учнів. Обов’язково буду популяризувати серед колег – початківців.

  4. Дані задачі можна використовувати не лише на уроці, щоб він став цікавішим, а й при підготовці різноманітних математичних конкурсів. Всі вони направлені на розвиток логічого мислення дітей, розвивають вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати та робити висновки.

  5. Цікавий матеріал. Звернула увагу на те, що задачі з логічним навантаженням. Останнім часом помічаю, що батьки не особливо звертають увагу на розвиток логічного мислення у дітей. Думаю, що такий посібник був би корисний не тільки вчителям, а й батькам.