mail@urok-ua.com

 План самоосвіти вчителя англійської мови

План самоосвіти вчителя англійської мови

по темі:

Використання ІКТ як засіб підвищення якості знань учнів, розвиток їх творчих здібностей

Проблема школи : «Впровадження сучасних технологій в освітній процес на основі диференціації навчання і індивідуального підходу»

Цілі: Забезпечення різних індивідуальних траєкторій здобуття повноцінної освіти, що враховують здібності, можливості, інтереси учнів;

Забезпечення більш високого рівня професійної компетентності учителів.

Завдання:

  • Забезпечення високого методичного рівня проведення усіх видів зайняття;
  • Підвищення якості проведення учбового зайняття на основі впровадження нових технологій;
  • Виявлення, узагальнення і поширення досвіду творчо працюючих учителів;
  • Вдосконалення видів і форм діагностики і контролю;
  • Розробка учбових, науково – методичних і дидактичних матеріалів, зосередження основних зусиль МО на створенні наукової бази у випускних класів, що вчаться, для успішного продовження освіти.
  • Складна і багатостороння повчальна і виховуюча діяльність вимагає регулярної і систематичної роботи по підвищенню кваліфікації. Учитель завжди повинен задовольняти зростаючі запити школярів.
  • Виходячи з основної загальноосвітньої проблеми школи, я поставила перед собою питання по самоосвіті.

Перелік питань по самоосвіті

  • Наявність інновацій в роботі, тобто оволодіння новими інформаційними технологіями, введення нових освітніх стандартів.
  • Працювати над створенням в колективі учнів класу творчої обстановки, здорового морально, – психологічного клімату.
  • Поширення педагогічного досвіду на муніципальному і регіональному рівні(на муніципальному рівні показати відкриті уроки для учителів школи і району, на регіональному рівні – створити персональний сайт, який регулярно оновлювати).
  • Самоаналіз і оцінка своєї творчої діяльності.
  • Продовжувати вивчати педагогічний досвід інших викладачів.
  • Планомірне і систематичне вдосконалення методів учбово-виховного процесу в усіх класах.
  • Уміння надати практичну допомогу колегам в оволодінні інновацією.
  • У кожному класі, де викладаю, ставити перед собою завдання – проаналізувати потреби і здібності дитини, враховуючи його вікові особливості і зацікавленість предметом.
  • Продовжувати роботу над методичною проблемою: «Використання ИКТ як засіб підвищення якості знань учнів, розвиток їх творчих здібностей ».
  • Розробити програми элективного курсу передпрофільної і профільної підготовки для 9, 10-11 класів.
Етапи Зміст роботи Терміни Практична діяльність
Діагностичний Вивчення літератури з проблеми і досвіду, що мається 2010 1.Курси підвищення  кваліфікації учителів. 2.Виступ на засіданні районного МО учителів гуманітарного циклу.3.Підписка на методичну літературу4.Вивчення літератури
Прогностичний 1.Визначення цілей і завдань теми.2.Розробка системи заходів, спрямованих на вирішення проблеми.3.Прогнозування результатів. 2011 1.Виступ на засіданні районного МО учителів гуманітарного циклу по темах:«Пошукові системи в Інтернет«;«Визначення рівня гуманітарних знань випускників середніх шкіл«.
Практичний 1.Впровадження досвіду роботи.2.Формування методичного комплексу.3.Коригування роботи. 2011 1.Виступ на засіданні районного МО учителів гуманітарного циклу по темах:«Розвиток навичок використання ИКТ, що вчаться, на уроках  англійської мови2.Відкриті уроки на муніципальному і районному рівні.3.Участь на олімпіадах, конкурсах, конференціях.
Узагальнювальний 1.Підведення підсумків.2.Оформлення результатів роботи. 2012 1.Виступ на засіданні районного МО учителів гуманітарного циклу по темі «Оновлення філологічної освіти в контексті переходу на новий учбовий план».2.Участь і результати на районних і республіканських олімпіадах, конкурсах, конференціях.3.Майстер-клас «Використання ИКТ, що вчаться, на уроках англійської мови »4.Консультативна допомога учителям і вчаться.5.Створити персональний сайт і щотижня його оновлювати6.Створити електронну пошту для контакту з однодумцями.
Публічний Поширення досвіду роботи. 2012-2013 1.Взяти участь у фестивалі педагогічних ідей «Відкритий урок»2.Публікація методичних розробок, статей.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарний план самоосвіти, дуже подобається, що розписана прачнична діяльність під час різних етапів. Тема самоосвіти актуальна в даний час, отже, багатьом знадобиться. Щиро дякую за розробку!