mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Презентація. План самоосвіти вчителя

Скачати: Презентація. План  самоосвіти  вчителя

Також пропоную подивитись текстовий варіант плану самоосвіти вчителя початкових класів

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3.3 з 5)
2429

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Презентація містить всі необхідні етапи самоосвіти педагога.Поради,пам”ятки спонукатимуть вчителя до свого самостійного вибору певного рішення.Тому інформація буде корисною для всіх,хто прагне самоосвіти.Дякую

 2. Переглянула презентацію і замислилась. На мою думку, це більше схоже на звіт про вже пройдений “відрізок” самоосвіти і містить результати вже “засвоєного”. Пустографки, як нижче назвали, набагато доцільніші в плані. Просто от зараз читаю на даному сайті матеріали, такі різні і навіть з різних предметів, подекуди натрапляю на цікавий нюанс, факт чи інформацію, які хочеться впроваджувати в роботі. Чи це не є самоосвітою? Але як я могла б запланувати те, що бачу тільки зараз? Тому я за пустографки)

 3. Відкривши презентацію, розраховувала побачити, як сказала попередня колега “такі листки-пустографки, щоб потім тільки вписувати потрібну інформацію”, але була розчарована…. спочатку. Переглянувши всю презентацію до кінця думка суттєво змінилася, і в уяві вималювалася своя презентація по темі, з врахованими порадами та відповідями на запитання, на які раніше не знала. Спасибі.

 4. Якщо чесно, з перших слайдів збиралася закривати презентацію. оскільки вважала її “водичкою”. Ну, думаю, “понакидали” інформації з інтернету для “галочки” – і робота готова. Проте, щось змусило мене затриматися на хвильку. І тоді я знайшла чудову табличку з проблемними питаннями та відповідями на них. Я додала б ще до пораду не слухати тих, хто говорить: “Чого старатися? Тобі і так за це мало платять”. Я, на превеликий жаль, знайома з такими людьми і стараюся їх уникати. А ще молодому пе дагогові корисно знати як залишатися стриманим у стресових ситуаціях. Проте, це уже з галузі психології.

 5. Погоджуюсь із колегою Юлією: презентація може знадобитися і при атестації, і при перевірці навчального закладу. Добре було б ще такі листки-пустографки поробити, щоб потім тільки вписувати потрібну інформацію. Дякую)

 6. Чудова презентація, яку раджу використати колегам при підготовці до атестації. Матеріал допоможе правильно сформулювати проблему, над якою має працювати вчитель та описати процес своєї самоосвіти.