Презентація. План самоосвіти вчителя

Скачати: Презентація. План  самоосвіти  вчителя

Також пропоную подивитись текстовий варіант плану самоосвіти вчителя початкових класів

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 коментарів

 1. Подана презентація дійсно представляє план самоосвіти вчителя. Дякую за висвітлений матеріал. Думаю, що багатьом молодим спеціалістам він може стати у нагоді. Робота заслуговує на увагу.

 2. Дякую вчителю за висвітлений матеріал. Дуже добре, що є такі сайти, на яких вчителі мають можливість розповсюджувати корисні матеріали для інших. Теоретичний матеріал розкриває багато аспектів із вказаного питання. Дякую.

 3. Дуже вдячна, Вам за таку корисну інформацію! Мені, як молодому вчителю, робота над самоосвітою була не до кінця зрозуміла. Тут все розписано по-етапно, а ще дякую за слайд, що допомагають правильно сформулювати тему дослідження!

 4. Дякую колезі за надану інформацію.Вважаю,що ця презентація допоможе грунтовно розглятути питання самоосвітньої діяльності вчителя з будь-якого предмету.Планую застосувати наданий матеріал на методичному об’єднанні.Дякую!

 5. І знову моя “улюблена теорія”. Проблема не в тому, що вчитель не знає як здійснювати самоосвіту, а в тому, що нема достатніх можливостей це зробити. Практика – наше все.

 6. Я дуже вдячна за таку наробку, особливо сподобалися слайди, які допомагають чітко і повно сформулювати тему методичного дослідження.Є також багато свого роду підказок, які допоможуть скласти власний план самоосвітньої роботи.

 7. Презентація містить всі необхідні етапи самоосвіти педагога.Поради,пам”ятки спонукатимуть вчителя до свого самостійного вибору певного рішення.Тому інформація буде корисною для всіх,хто прагне самоосвіти.Дякую

 8. Переглянула презентацію і замислилась. На мою думку, це більше схоже на звіт про вже пройдений “відрізок” самоосвіти і містить результати вже “засвоєного”. Пустографки, як нижче назвали, набагато доцільніші в плані. Просто от зараз читаю на даному сайті матеріали, такі різні і навіть з різних предметів, подекуди натрапляю на цікавий нюанс, факт чи інформацію, які хочеться впроваджувати в роботі. Чи це не є самоосвітою? Але як я могла б запланувати те, що бачу тільки зараз? Тому я за пустографки)

 9. Відкривши презентацію, розраховувала побачити, як сказала попередня колега “такі листки-пустографки, щоб потім тільки вписувати потрібну інформацію”, але була розчарована…. спочатку. Переглянувши всю презентацію до кінця думка суттєво змінилася, і в уяві вималювалася своя презентація по темі, з врахованими порадами та відповідями на запитання, на які раніше не знала. Спасибі.

 10. Якщо чесно, з перших слайдів збиралася закривати презентацію. оскільки вважала її “водичкою”. Ну, думаю, “понакидали” інформації з інтернету для “галочки” – і робота готова. Проте, щось змусило мене затриматися на хвильку. І тоді я знайшла чудову табличку з проблемними питаннями та відповідями на них. Я додала б ще до пораду не слухати тих, хто говорить: “Чого старатися? Тобі і так за це мало платять”. Я, на превеликий жаль, знайома з такими людьми і стараюся їх уникати. А ще молодому пе дагогові корисно знати як залишатися стриманим у стресових ситуаціях. Проте, це уже з галузі психології.

 11. Погоджуюсь із колегою Юлією: презентація може знадобитися і при атестації, і при перевірці навчального закладу. Добре було б ще такі листки-пустографки поробити, щоб потім тільки вписувати потрібну інформацію. Дякую)

 12. Чудова презентація, яку раджу використати колегам при підготовці до атестації. Матеріал допоможе правильно сформулювати проблему, над якою має працювати вчитель та описати процес своєї самоосвіти.