Англійська для дітей на Сихові за авторською методикою

Сьогодні переконувати про важливість знання англійської не доводиться – це мова міжнародного спілкування, бізнесу й сучасних технологій. На курсах англійської мови для дітей на Сихові не просто вивчають English – важливо, щоб дитина вчилася думати, вільно висловлювати свої бажання та думки саме англійською.

Інноваційна навчальна програма «Англійська Хелен Дорон»

Курс англійської мови орієнтований на загальний інтелектуальний розвиток дитини. Просунуті інтерактивні заняття проходять повністю в англомовному середовищі з ухилом у розширену розмовну практику, з використанням ігор та наочних матеріалів.

  • Всі навчальні програми спеціально створені групою експертів з лінгвістики, дитячої психології, викладання English та розвитку дітей.
  • Навчання сприяє розвитку мови, ідеальному аудіюванню, правильній артикуляції.
  • Програми курсів англійської мови для дітей на Сихові у Львові складаються з граматичних вправ, динамічних пауз, активних ігор, творчих елементів, періодичної зміни активностей.

Для кожного віку особлива програма англійської для дітей на Сихові

Виняткова увага на курсах англійської мови приділяється вимові. Завдяки численному повторенню віршів, скоромовок, пісень, унікальна методика дозволяє у найкоротший термін збільшити словниковий запас дітей, засвоїти основи граматики. Як результат – вільна англійська, а не бездумно визубрені слова.

Пропонуються різноманітні програми, відповідно до віку дітей та рівня володіння English:

  • Англійська для найменших від 3 місяців до 3 років.
  • Весела англійська для дошкільнят 3-6 років.
  • English для молодших школярів 6-12 років.
  • Поглиблене вивчення англійської мови для підлітків.

Центр англійської мови: досвідчені та уважні викладачі

Сертифіковані викладачі навчального центру – це команда молодих, енергійних та творчих педагогів, які люблять дітей та знають, як навчати їх новому. Саме завдяки неповторному стилю викладання Helen Doron English

та високому професіоналізму, чуйні педагоги:

  • Уміло створюють позитивний настрій на заняттях.
  • Фахово розвивають таланти та здібності учнів.
  • Уважно знаходять підхід до кожної дитини.

Педагоги надихають і мотивують до вивчення English, тож діти з радістю поспішають на кожне заняття. Курси англійської мови – це сучасний англомовний простір, де діти відчувають любов і захоплюються вивченням англійської мови. Саме тут діти різного віку хочуть пізнавати та відкривати захопливий та привабливий світ англійської!

Переконайтеся в цьому самі та завітайте на перше демонстраційне заняття!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *