Аплікація з геометричних фігур

Постараємося вас здивувати. Хоча, здається, чому тут дивуватися? Адже що таке аплікація відомо усім з дитинства. Аплікація з паперу – це шматочки паперу  наклеєні на папір.

Задоволення від створення аплікацій отримують усі і завжди.

Аплікація з геометричних фігур, або геометрична аплікація, не лише навчає дітей поняттям форми і розміру, але і розвиває асоціативне мислення, вчить бачити основні форми в складних речах. А крім того – хіба це не диво, як з простих кругів і трикутників раптом виходять дивовижні картинки?

Сьогодні на сторінках нашого сайту декілька схем для аплікації з геометричних фігур з схемами. (Натисніть на картинку з схемою, щоб її збільшити, роздрукуйте і виріжте деталі.)

Аплікація з геометричних фігур “Будинок”

Аплікація з геометричних фігур

Аплікація з геометричних фігур

Аплікація з геометричних фігур “Змійка”

Аплікація з геометричних фігур

Аплікація з геометричних фігур

Аплікація з геометричних фігур “Котик”

Аплікація з геометричних фігур

Аплікація з геометричних фігур

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Через аплікацію діткам набагато простіше вивчати геометричні фігури. Разом з тим цікаво спостерігати, як же з простих квадратиків, кругів і трикутників раптом виходять дивовижні картинки, а це розвиває асоціативне мислення, вчить бачити основні форми в складних речах. Прослідковуєтся і виховний момент – охайність в роботі з клеєм. Дякую.

  2. З метою організації художньої самостійної діяльності малюків поза заняттями вихователю знадобляться запропоновані елементи до певних тем, щоб вчити малюків передавати образ, вдосконалювати техніку та охайність .наклеювання

  3. Доброго дня! Дуже рада, що знайшла цей сайт. Багато цікавого та корисного знайшла для свого дошкільняти)))