Чи можливо вивчити англійську за 3 місяці: як швидко опанувати мову

На жаль, до теперішнього часу так і не винайдено оригінальних методів, завдяки яким можна опанувати англійську мову швидко. Навіть вдавшись до пошуків за допомогою посилання https://schoolguide.in.ua/, за наявності безлічі цікавих варіантів буде дуже важко знайти курси, які однозначно пообіцяють можливість вивчити англійську за 3 місяці. Звичайно, такий термін не вважається надзвичайно коротким, але доведеться погодитись з тим, що це щось з розряду фантастики. Людина не в змозі охопити достатніх обсягів навчального матеріалу впродовж такого проміжку часу, щоб можна було однозначно засвідчити суттєвий результат. Цілком зрозуміло прагнення відшукати якусь чарівну методику, яка незрозумілим чином дозволить завантажити в людський мозок потрібний словниковий запас, правила граматики та англомовну лексику. Але потрібно бути реалістами та сконцентрувати думки на тому, що для опанування англійської на пристойному рівні доведеться витрати доволі багато часу та терпіння.

Як вивчити англійську мову за 3 місяці та наскільки це реально

Для початку зупинимось на тому, що людині, яка вирішила вчити англійську з нуля, ставити перед собою таку мету взагалі трохи безглуздо. Інша справа, коли відчувається присутність елементарної основи у вигляді залишкових знань хоча б зі шкільної програми. Тоді за допомогою досвідчених репетиторів можна спробувати збільшити свій потенціал в англійській, але досягти хоча б рівня Intermediate буде непросто. За такий період часу можливо вдосконалити граматику, опанувати основні правила лексики та розширити словниковий запас, що дозволить майже безперешкодно спілкуватись англійською та складати прості тексти.

Якою б не була кінцева мета, не варто давати собі обіцянок стосовно надшвидкого засвоєння. Насамперед необхідно вирішити, які саме навички та на якому рівні знадобляться. Тільки однозначна відповідь на подібне запитання надасть змогу поставити реальну мету.

Як можна вивчити англійську мову в максимально стислий термін

Навчальний процес йде важко й повільно, коли людина вчить англійську з-під палки. Зовсім по-іншому виглядають справи у завзятих учнів. Окрім часу, який відводиться для уроків, вони активно вдаються до інших методів, що сприяють суттєвому прискоренню опанування нової мови:

  • Помітному розширенню словникового запасу сприяє щоденне засвоєння хоча б 15-20 нових слів. При цьому, як джерело інформації, можна використовувати не тільки словник, а й телевізійні передачі та цікаві відео з відомих хостингів.
  • Якщо присутнє бажання вивчити англійську за 3 місяці, то слід серйозно поставитись до вимови. Вона стане одним з ключових моментів, коли потрібно досягти вільного спілкування серед англомовного оточення.
  • Враховуючи, що в розпорядженні сучасної людини перебуває купа гаджетів, нікому не завадить завантажити їх по повній задля якнайшвидшого вивчення англійської. Тим більше, що завдяки мобільному інтернету та Wi-Fi це можна зробити у будь-який час. Слід якомога активніше використовувати можливості електронних словників, різноманітних інтерактивних додатків чи навіть звичайного Google перекладача.

Щоб опанувати англійську на рівні, який дозволить вільно навчатись чи працювати за кордоном, знадобиться не менш року. До того весь цей час потрібно перебувати в дружніх стосунках з досвідченими педагогами, витрачаючи на заняття не менше 5-6 годин впродовж тижня. Окрім того, варто пам’ятати, що багато чого вирішується залежно від індивідуальних якостей. Якщо навчання проходить з комфортом та натхненням, то чому не спробувати замахнутись на щось вражаюче та довести собі самому й своєму оточенню, що мотивованій людині все під силу. 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *