Дидактичні картки для розвитку зв’язного мовлення

Автор: вчитель початкових класів Соклакова Ольга Олександрівна

Соклакова Ольга ОлександрівнаЗапропоновані вправи стануть у нагоді творчим вчителям, студентам-практикантам і батькам.


Дидактичні картки

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Ольго Олександрівно! Ви створили завдання,які з інтересом будуть виконувати всі члени сім”ї.Легко,просто і повчально.А для вчителів ці вправи дають можливість створювати різні оздоровчі хвилинки та розваги.Дякую

  2. Збірник “школа здоров”я” знайде своє місце у багатьох творчих скарбничках як педагогів, так і тих, хто дбає про здоров”я дітей! Матеріал, який запропонувала Ольга Олександрівна – вартий уваги! Представлені дуже хороші, легкі і цікаві для використання вправи, адже на кожному уроці варто влаштовувати і елементи психогімнастики і фізкультхвилинки, тут їх є на будь який смак! Учитель вкотре призиває, що здорове молоде покоління – це запорука стабільного розвитку держави! Дякую за публікацію!

  3. Завдання адаптовані до повсякденного життя школярів. Це дозволяє учням усвідомлено сприймати матеріал та виконувати завдання. Крім того матеріал має велике виховне навантаження: виховання здорового способу життя.

  4. Дидактичні матеріали для розвитку мовлення, підібрані Вами, Ольго Олександрівно, сприяють не тільки розвитку дитини у мовленнєвому плані, а і формують навички здорового способу життя. Ви запропонували до уваги ілюстровані дидактичні картки, які охоплюють завдання з різних тем. Цікавими є фізкультхвилинки, пальчикова та психогімнастика. Зичу здоров’я Вам та Вашим учням.

  5. Розвиток здоров язберігаючої компетенції учня – одна знайвважливіших задач учителя. Дякую за змістовний дидактичний матеріал. Побудова власних висловів, відповіді на питання – все це розвиває мислення і усне мовлення дітей, що є надзвичайно важливо на сучасному уроці.

  6. Ольго Олександрівно! Ви склали цікавий дидактичний матеріал, використавши здоров’язберігаючі технології, що відіграє велику роль у вихованні дітей. Гадаю, що колеги будуть використовувати картки у роботі. Дякую.

  7. Ольго Олександрівно! Ви підібрали дійсно хороший матеріал, по-перше, виховного характеру, по-друге, навчального. Завдання різноманітні, цікаві, які спрямуванно на мовний розвиток. Фізкультхфилинка, психологічне розвантаження, пальчикова гімнастика та інше можно використати як на уроках так і в позаурочний час.Успіхів вам, колего!