mail@urok-ua.com

Дидактичні картки з біології для 6-го класу

Автор: Вчитель біології Ратушна Світлана Володимирівна

Ратушна Світлана ВолодимирівнаМатеріал розроблено для закріплення та узагальнення знань на уроках біології під час вивчення тем.. При роботі з карточками в учнів формуються навички самостійної роботи з додатковими завданнями, розвивають інтерес до предмета.


Дидактичні картки з біології

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(29 оцінок. Рейтинг публікації: 4.9 з 5)
974

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Який цікавий та корисний матеріал. Такі картки значно полегшують роботу вчителя, а також зацікавлюють учнів. Переглядаючи матеріал у мене виникла ідея: а якщо б учні готували такі завдання для своїх однокласників? І цікаво, і пізнавально!

  2. У дидактичних матеріалах, поданих до кожної теми, надано детальні завдання та яскраві, зрозумілі малюнки. Використано одину із сучасних вправ, яка прийшлась до вподоби дітям – гру “Телефон”.

  3. Завдання перевіряють не тільки знання учнів, але й направлені на використання життєвого досвіду. Добре, що ви прищерлюєте інтерес до предмету біології. Творчої наснаги!

  4. Світлано Володимирівно ! Дидактичні картки з біології для 6 класу дуже цікаві та нестандартні.Видно, що Ви майстерно працюєте з комп’ютером чи мультимедіа.Дуже вдалий матеріал , який можуть використати вчителі біології. Дякую.