Дидактичні картки з біології для 6-го класу

Автор: Вчитель біології Ратушна Світлана Володимирівна

Ратушна Світлана ВолодимирівнаМатеріал розроблено для закріплення та узагальнення знань на уроках біології під час вивчення тем.. При роботі з карточками в учнів формуються навички самостійної роботи з додатковими завданнями, розвивають інтерес до предмета.


Дидактичні картки з біології

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дидактичні картки дуже сподобались. Матеріал розроблено для закріплення або узагальнення знань. Учні вчаться самостійно працювати, як самостійно так і в парах, розвивається інтерес до предмета. Я люблю все кольорове, і дітям також цікавіше з такими картками працювати, аніж з чорно-білими. Цей матеріал можна використовувати при любому біологічному заході. Дякую вам.

  2. Який цікавий та корисний матеріал. Такі картки значно полегшують роботу вчителя, а також зацікавлюють учнів. Переглядаючи матеріал у мене виникла ідея: а якщо б учні готували такі завдання для своїх однокласників? І цікаво, і пізнавально!

  3. У дидактичних матеріалах, поданих до кожної теми, надано детальні завдання та яскраві, зрозумілі малюнки. Використано одину із сучасних вправ, яка прийшлась до вподоби дітям – гру “Телефон”.

  4. Завдання перевіряють не тільки знання учнів, але й направлені на використання життєвого досвіду. Добре, що ви прищерлюєте інтерес до предмету біології. Творчої наснаги!

  5. Світлано Володимирівно ! Дидактичні картки з біології для 6 класу дуже цікаві та нестандартні.Видно, що Ви майстерно працюєте з комп’ютером чи мультимедіа.Дуже вдалий матеріал , який можуть використати вчителі біології. Дякую.