Роздаткові картки з математики для учнів 1 класу

Автор: вчитель початкових класів Ісаєва Ольга Василівна

До вашої уваги добірка різноманітних карток з математики для учнів 1 класу. Картки допоможуть вчителю початкових класів у будь який момент перевірити знання своїх учнів. Загалом до набору карток входять п’ять різноманітних робіт, які в свою чергу місять декілька варіантів карток. У картках учням потрібно обчислити приклади з математики, порівняти числа, розв’язати задачу за малюнком. Записати у відповідних віконцях потрібні знаки дії. Дописати ланцюжок чисел, записати попередні та наступні числа. Одним словом дадуть змогу перевірити увесь спектр знань учнів 1 класу з математики.

Роздаткові картки з математики

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 коментарів

 1. Дякую авторці, що картки у такому форматі. Часто вчителі роблять картки чи творчі завдання форматом А5 ,чи того гірше А4. Для роздруківки йде багато паперу, а переробляти … У вчителя і так мало вільного часу.

 2. Цікавий матеріал, дякую за вдалу підбірку завдань. Це реальна допомога на уроках, індивідуальних заняттях, допомагає проводити роботу більш результативно, цікаво, підвищує інтерес до предмета та вироблення навичок. Дякую за гарний матеріал, стане у пригоді. Успіхів!!!!

 3. Колеги, що працюють в початковій школі будуть вдячні за можливість скористуватися змістовною роботою Ольги Василівни, адже, це реальна допомога в організації індивідуальної роботи учнів, перевірці їх реального рівня знань та виховання самостійності в роботі.

 4. Ольга Василівна представила цілком змістові картки для учнів 1 класу, що задовольняє цієї вікової категорії. Завдання цікаві, різноманітні, створюють умови для розвитку критичного мислення вихованців, усного рахунку, інтересу до вивчання математики..

 5. Роздаткові картки — важливий засіб удосконалення самостійної діяльності учнів на усіх уроках, а особливо, вважаю на уроках математики. З допомогою цих карток учителю легко буде перевірити знання учнів, а учням вчитися покладатися на свої сили. Завдання в картках різнопланові і обчислити приклади, і порівняти числа, а особливо мені сподобалися завдання – розв’язати задачу за малюнком! Також, вважаю, використання цих карток дасть можливість не лише перевірити знання учнів з математики, але й зробить урок більш цікавим. Дякую.

 6. Вчителька представила цікавий та корисний матеріал. Роздаткові картки – це завжди швидкий та зручний спосіб перевірити рівень знань учнів будь-якого класу.
  Обов’язково запропоную своїм колегам із початкової школи скористатися даною розробкою.
  А Вам, Ольго Василівно, велике спасибі за працю!

 7. Дякую за роздатковий матеріал. Картки можна використовувати протягом усього року навчання математики у 1 класі, на основних чи додаткових уроках. Можна використовувати як домашнє завдання або завдання для перевірки засвоєних знань.

 8. Картки торкаються всього програмового матеріалу за перший клас. Можна скачувати і користуватися. Однак було б цікавіше для учнів, як би вони були яскравими, оформленими згідно вікових інтересів дітей молодшого шкільного віку.