mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Роздаткові картки з математики для учнів 1 класу

Автор: вчитель початкових класів Ісаєва Ольга Василівна

До вашої уваги добірка різноманітних карток з математики для учнів 1 класу. Картки допоможуть вчителю початкових класів у будь який момент перевірити знання своїх учнів. Загалом до набору карток входять п’ять різноманітних робіт, які в свою чергу місять декілька варіантів карток. У картках учням потрібно обчислити приклади з математики, порівняти числа, розв’язати задачу за малюнком. Записати у відповідних віконцях потрібні знаки дії. Дописати ланцюжок чисел, записати попередні та наступні числа. Одним словом дадуть змогу перевірити увесь спектр знань учнів 1 класу з математики.

Роздаткові картки з математики

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
8771

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 коментарів

 1. Колеги, що працюють в початковій школі будуть вдячні за можливість скористуватися змістовною роботою Ольги Василівни, адже, це реальна допомога в організації індивідуальної роботи учнів, перевірці їх реального рівня знань та виховання самостійності в роботі.

 2. Ольга Василівна представила цілком змістові картки для учнів 1 класу, що задовольняє цієї вікової категорії. Завдання цікаві, різноманітні, створюють умови для розвитку критичного мислення вихованців, усного рахунку, інтересу до вивчання математики..

 3. Роздаткові картки — важливий засіб удосконалення самостійної діяльності учнів на усіх уроках, а особливо, вважаю на уроках математики. З допомогою цих карток учителю легко буде перевірити знання учнів, а учням вчитися покладатися на свої сили. Завдання в картках різнопланові і обчислити приклади, і порівняти числа, а особливо мені сподобалися завдання – розв’язати задачу за малюнком! Також, вважаю, використання цих карток дасть можливість не лише перевірити знання учнів з математики, але й зробить урок більш цікавим. Дякую.

 4. Вчителька представила цікавий та корисний матеріал. Роздаткові картки – це завжди швидкий та зручний спосіб перевірити рівень знань учнів будь-якого класу.
  Обов’язково запропоную своїм колегам із початкової школи скористатися даною розробкою.
  А Вам, Ольго Василівно, велике спасибі за працю!

 5. Дякую за роздатковий матеріал. Картки можна використовувати протягом усього року навчання математики у 1 класі, на основних чи додаткових уроках. Можна використовувати як домашнє завдання або завдання для перевірки засвоєних знань.

 6. Картки торкаються всього програмового матеріалу за перший клас. Можна скачувати і користуватися. Однак було б цікавіше для учнів, як би вони були яскравими, оформленими згідно вікових інтересів дітей молодшого шкільного віку.