Дидактичний матеріал з хімії для учнів 7 класу.

Автор: вчитель хімії Антоненко Ольга Олександрівна

Screenshot_6Даний матеріал може бути використаний для учнів 7 класу на закріплення нового матеріалу на уроці та для домашніх завдань.


 

Завантажити документ на диск

 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дидактичний матеріал з хімії заслуговує уваги у колег Ольги Олександрівни. Завдання розроблені для кожної теми, підібрані так, що їх можна застосувати для фронтальної, групової та індивідуальної роботи з учнями. Для активізації пізнавальної діяльності учнів містяться тестові завдання, диктанти, фотозавдання.

  2. Представлений дидактичний матеріал з хімії для учнів 7 класу структуровано за темами, які містять варіативні завдання . Цей матеріал стане у пригоді семикласникам для систематизації та поглиблення знань та вмінь (підготовки домашніх завдань, самостійних та контрольних робіт). А колегам -хімікам допоможе у підготовці до занять. Дякую.

  3. Різноплановість дидактичних завдань вражає. Зміст відповідає програмовим вимогам. Вважаю, даний матеріал знадобиться багатьом колегам. Вчитель упроваджує власну методику й охоче ділиться своїм досвідом. Дякую!

  4. Дидактичний матеріал включає різнопланові тематичні завдання. Наявні питання за варіантами, графічні диктанти, тести, фотозавдання, завдання з рівняннями. Учителем розроблені самостійні і контрольні роботи, відповідно до програмового матеріалу. Бери і користуйся! Дякую.

  5. Дана розробка розрахована на перевірку знань учнів, що тільки розпочали вивчення хімії. Різномаїття завдань: на перевірку засвоєння теоретичного матеріалу, графічні диктанти, тестові завдання та задачі на урівнювання рівнянь, вказують на системну роботу вчителя, спрямовану на розвиток інтересу до предмету, на формування запасу хімічних термінів, на вміння науково, стисло та грамотно висловлювати свою точку зору в письмовій формі. Впевнена, що Ваші колеги, Ольго Олександрівно, достойно оцінять Вашу роботу.