Дидактичний матеріал для 1 класу

Автор: вчитель-логопед Домнюк Світлана Олександрівна

вчитель-логопед Домнюк Світлана ОлександрівнаАвтоматизація звуків – це важка і кропітка робота.

Ілюстрований дидактичний матеріал допоможе у виправленні вад звуковимови у дітей. Завдяки даним завданням у дитини не тільки вдосконалиться вимова, а й розвинуться навички читання, поповниться словниковий запас та покращиться зв’язне мовлення.


“Прочитай речення з малюнками”

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

  1. Дякую за ілюстрований матеріал, адже він несе і виховне значення, яке полягає в тому, що вони сприяють розвиткові в дітей активності, са­мостійності, віри в свої сили, загартовують волю, навчають гідно перемагати та програвати. Цікаві завдання не набридають, а відтак, дають можливість самовдосконалю­ватися — малюки – першаки повертаються до них знову й знову, запрошують до себе нових партнерів, якщо це вдома, то батьків і разом ))) працюють над навичками читання, поповнюють словниковий запас та покращують зв’язне мовлення. Дякую.

  2. Дякую за наданий дидактичний матеріал, який стане у нагоді всім вчителям 1 класі. Яскраві малюнки сподобаються маленьким учням. Природня цікавість зробить своє діло. Учні із задоволенням будуть виконувати завдання.

  3. Потрібно і зі своїми першачками виконувати такі вправи. Все геніальне – просто! Ми вчителі, такі творчі натури. Головне, щоб все це давало свої результати.

  4. Я також приєднуюсь до коментарів колег. Ваша робота надихнула мене на створення власних дидактичних матеріалів для індивідуальної роботи з учнями. Пізніше обов”язково поділюсь власними напрацюваннями.

  5. Я приєднуюсь до коментарів колег! Ваш матеріал – це дуже цікава творча робота. Він нестандартний , корисний та дуже необхідний всім . Ви творча людина. .Дякую Вам, колего!.

  6. На жаль, останнім часом спостерігається тенденція до збільшення учнів 1 класу з дефектами мовлення. Світлана Олександрівна підготувала цікавий пізнавальний матеріал. Яскраві сучасні малюнки та фотографії спонукають інтерес до читання та мовлення. Спостерігається принцип наступності та принцип від простого до складного. Дякую за такий цінний для вчителя матеріал.

  7. Світлано Олександрівно ! Ваш матеріал-це дуже велика та творча робота вчителя.Він нестандартний та цікавий , корисний та дуже необхідний учням ,а також і колегам.Ви творчий педагог, старанний учитель.Дякую Вам за це.Низький уклін .