mail@urok-ua.com

Фони для презентацій українська тематика

Фони для презентацій

Тут ви можете бачити фони для презентацій, які відносяться до теми «українські фони для презентацій». Ви можете абсолютно безкоштовно скачати ці фони та використовувати ці презентації в програмі презентацій powerpoint.

Як ви можете побачити у вікні попереднього перегляду тематика цих фонів суто українська тому їх можуть використовувати вчителі різних предметів, головне щоби тема вашої презентації стосувалась та відповідала українській тематиці фонів.

Також незабаром планую викласти:

 • дитячі фони для презентацій
 • фони для презентацій вчителя
 • шкільні фони для презентацій

Фони для презентацій – українська тематика

Скачати: Фони для презентацій української тематики

Сайт автора презентацій: Все для школи

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
2
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
“Я – Особистість”. Виховна система школи "Я – Особистість". Виховна система школи Автор: Заступник з ВР. Учитель української мови Дем'яненко Любов Пилипівна Даний матеріал – опис досвіду роботи заступника директора з виховної роботи щодо с...
Вікторина з географії для учнів 7 класів на тему: “Материки”. Вікторина з географії для учнів 7 класів на тему: "Материки". Автор: вчитель географії Пилипченко Тетяна Миколаївна Вікторина стане у пригоді під час проведення тижня природничих дисциплін або для п...
Бінарний урок з музичного мистецтва і позакласного читання в 2 класі. Пісня-душа народу. Ритми та мелодії весни... Бінарний урок з музичного мистецтва і позакласного читання в 2 класі. Пісня-душа народу. Ритми та мелодії весни Автор: вчитель музики Безділь Алла Юріївна Мені дуже сподобалось проводити такі уроки,...
9779

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Фон для презентації необхідний для створення відповідної атмосфери. Він має бути приємним для ока і не відволікати увагу від змісту написаного. Ці універсальні фони стануть у нагоді і вчителям і вихователям незалежно від тематики презентацій.

 2. Дякую за стильні, яскраві фони для презентацій на українську тематику. Це, дійсноЮ справжня знахідка і для учителів української мови, і для класниїх керівників під час створення виховного закладу патріотичного змісту.

 3. Українська тематика при оформленні презентацій сьогодні дуже актуальна, тому дякую за гарну збірку фонів суто українських. Вони знайдуть своє місце в творчій скарбничці багатьох вчителів різних предметів. Спасибі.

 4. Фони для презентацій дуже корисні для початкуючих педагогів, які на перших початках можуть скористатися готовим матеріалом. Чекає мо в подальшому цікавих фрагментів різної тематики.Хай вдається все задумане. Дякую.

 5. Чудова добірка шаблонів до презентацій української тематики, яка завжди знадобиться кожному вчителю-предметнику, патріоту своєї країни, України. Дякую!!! Любіть Україну, як сонце, любіть!!!