Екологічний проект класу

“Збережемо наше селище”

Атор: вчитель географії, біології та економіки Ткаченко Яна Олексіївна

Вчитель географії, біології та економіки Ткаченко Яна Олексіївна

Гурток “Краєзнавець” Смолінського НВО “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія – позашкільний заклад”Маловисківського районуКіровоградскої області під керівництвом вчителя географії,біології та економіки Ткаченко Яною Олексіївою здійснили екологічний проект “Збережемо наше селище”. Проект був здійснений в селищі Смоліне.

Проект був реалізований поетапно:

І. Обґрунтування проекту
ІІ. Пошуковий
ІІІ. Технологічний
ІV . Заключний (підведення підсумків)

Була сформульована мета і завдання проекту. Обґрунтована його соціальна значущість,адже учні кожен день стикаються з прикладами забруднення вулиць,річки та її берегів, лісових галявин. Досить часто вони ділилися зі мною своїми враженнями, що й підштовхнуло мене до організації екологічного напрямку роботи нашого краєзнавчого гуртка і виконанням протягом року своєрідного проекту. Була визначена тема проекту. Наша робоча група складалася з 13 чоловік. Кожен з учасників виконував конкретну роль і конкретні завдання в процесі реалізації проекту.

Учні дійшли до висновку,що ”Селище Смоліне є досить забруднене, внаслідок людської діяльності. Було відмічено значну кількість сміття,яке знаходиться як біля водойм,так і на околицях населеного пункту. Потрібно проводити активну екологічну агітацію.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Любов до природи потрібно прищеплювати з дитинства. Дуже добре, що Яна Олексіївна привчає своїх вихованців бережно відноситися до довкілля. Акції та виховний захід, які були проведені підтверджують, що діти не залишились байдужими до побаченого. Але чому проект закінчився лише тим, що створили презентацію і виготовили листівку з агітацією до місцевого населення. Де практичні дії (зібрали сміття на околиці селища, розчистили від бруду берег річки)?

  2. Чудовий екологічний проект, який формує в дітей екологічну культуру, дбайливе ставлення до природи. Так тримати!!! Земля – наш дім!!! Успіхів Вам та Вашим учням в реалізації даних проектів)))

  3. Задум проекту цікавий.Ця тема стосується не тільки вашого селища,а і всього довкілля. Під час роботи над проектом формується у дітей дбайливе ставлення до природи,активна громадська життєва позиція,виховується екологічна культура учнів.