mail@urok-ua.com

Гурткова робота в ДНЗ

Автор: вихователь-методист Шишка Вікторія Юріївна

Гурткова робота в нашому закладі проводиться відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти. Одним із найцікавіших є гурток «Пластилінові фантазії», яким керує досвідчений педагог Гетманова Валентина Анатоліївна. Вона навчає бачити і розуміти прекрасне у навколишньому світі та самим створювати цю красу. Педагог побудувала свою роботу так, що кожна дитина з великим бажанням відвідує заняття гуртка, виявляє ініціативу працювати далій далі і бажання у малюків не зникає. За завдання керівник взяла собі розвиток загальних здібностей і творчих дарувань   малят та визначення значення для дітей етичних та естетичних цінностей. Педагог постійно працює над розширенням художнього кругозору та розвитком і поглибленням інтересів дошкільнят.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3.5 з 5)
1842

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. В даний час велику роль у розвитку дитини відіграє не тільки основна освіта, але і додаткове. Додаткова освіта в дошкільних закладах дає можливість виявити і розвинути творчі здібності дітей. На заняттях по додатковій освіті йде поглиблення, розширення і практичне застосування набутих знань в основній освітній діяльності. Гурткова робота дає можливість кожній дитині задовольнити свої індивідуальні пізнавальні, естетичні, творчі запити.

  2. Презентація пластилінових фантазій цікава, але одноманітність прийомів може втомити дітей. Попробуйте пофантазувати не лише за допомогою прийому різнокольорових кульок на площині , а використайте весь спектр методів і прийомів ліплення з пластиліну та різні його способи. Ви творча людина і Вам це під силу.